Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 56524 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nas mali referendum

Reply #15
Za ulazak sam u EU jer smatram da nam je u njoj mjesto i da izolacija ne vodi k dobru.

nejbolje je pogledati kubu i sj. koreju. oni su sjajan primjer izolacije i nepripadanja nikome. osim izolacije mozemo jos izabrati priblizavanje onima od kojih smo prije 20 godina pobjegli.

mnogi se groze balkana, ali kada s njega treba otici onda bi radje tu ostali jer su to promjene kojih se hrvati groze i uvijek su im drugi za nesto krivi. hrvati nikad osim devedesete nisu bili za nesto, uvijek su protiv.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #16


OK, ja jesam iz BiH, pa malo prduckam unaprijed, ali isto se sranje i nama sprema.
Izolacija od čega?
EU i njenog tržišta ?
Zar iskreno misliš da će domaći proizvodi imati prođu u EU?
Prvo, ako ne sva onda velika većina proizvidnje, koja već nije u njihovom vlasništvu, će biti raznim "pozitivnim propisima i regualtivama" ugušena. Svi na biro rada.
A roba se zna će dolaziti zna se odakle... samo sada bez carina i nameta, a cijena će ostati u najboljem slučaju ista. Razlika novca će da bude ekstra profit, koji ide u ruke vlasnika, tj. debelih krmača po dojčlandu i sl.


Na drugoj strani, okreni se tržištima van EU.
Misliš da su manja od EU? Griješiš!
Misliš da su manje platežne moći? Opet greška!


Elem,
demokratija je društveno uređenje u kojem dva glupsona preglasaju jednog pametnog, pa ti vidi šta nam se sprema...
A pazi glasanja:
Od recimo 4 miliona glasača, na referendum izađe 2 miliona i JEDAN.
od 2 miliona i JEDAN, za ulazak glasa 1 milion i JEDAN.
I eto te u EU.
Zahvaljujući tek JEDNOM glasu iznad JEDNE ČETVRTINE glasača.
Ali zakon kaže da je to OK.




Uffffff.
Kuko i motiko, javi se.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: nas mali referendum

Reply #17
Već je unija ušla u nas tak da se ne moramo bojati unije. A to kaj će unija propasti isto nam dođe jel propadnemo u uniji ili van nje.
A kud ćemo ići ako ne u uniju? Ak nam je suđeno propasti nek propadnemo ko europljani a ne kao balkanci.
Možda se naši politićari više neće toliko guziti europljanima kad više jednom i mi postanemo dio njih  :-X
Moguće da budemo zadnja rupa na svirali u toj uniji ali samo zato ak im budemo uteg oko vrata.
Dobro bi bilo za nas da im budemo jeftina radna snaga.


Odg: nas mali referendum

Reply #19
uci ce hrvatska bez problema bez obzira na ovaj nas mini referendum koji ce biti izricito protiv :), a tamo joj je i mjesto, vjerojatno cu biti u mostaru u nedilju pa cu ipak dati glas ZA
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: nas mali referendum

Reply #20
Sta vi stvarno mislite da imate izbora  :D


Uploaded with ImageShack.us



Odg: nas mali referendum

Reply #23
tko ima volje neka pročita ili bar površno baci oko i na kakvo drugo mišljenje osim vlasti koja nas gura u EU i svim snagama prikazuje sve lijepo i dobro što nas čeka  :'( :'(
slobodno bumo mogli iči ko gastarbajteri u Deutschland grbačit.... ak već moram nek to bude doma  :D :D :D :D
s ekipom uz kavu i pivu
bil sam u 11 mjesecu u Frankfurtu na Hrvatskoj noći (samo zato kaj sam moral biti) ... ne hvala na takvom spektakluku ne želim i sigurno ne budem gradil svoju budučnost (sajam taštine i seljakluka)...
idemo mi u uniju ali ne svojom voljom...


http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/mesic_je_imao_tek_dva_posto_podrske_a_rockfeller_je_znao_da_je_on_novi_predsjednik____/540992.html

Odg: nas mali referendum

Reply #24
 :D Evo jedan dobar iz novina
Razgovaraju dva prijetelja:
Prvi: Da li znaš da se snima novi nastavak Impossible Mission 5 u Hrvatskoj sa Tom Cruisom
Drugi:Ma daj, o ćemu će se raditi radnja
Prvi: Probat će nas izvući iz ove situacije  :D :D :D :D

Evo toliko o našoj situaciji
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: nas mali referendum

Reply #26
dolazit će modeli na kućna vrata, eto to je plus, i nema dozvola i gluparija

E to je odgovor!! ;) Jedva čekam.

Šalu na stranu, ima dobrih i loših stvari, no mislim da su ljudi premalo informirani o tome da li za ili protiv. Mislim da bi trebalo odvojiti vremena da se odvaže. Ali kako se već navelo, mislim da je ovo tako i tako gotova stvar.
Ja iskren ne znam nisam imao prilike "odvagati" jer sam se mučio s drugim tekućim stvarima. Kako preživjeti u ovoj državi.


Odg: nas mali referendum

Reply #27
naravno da ima dobrih i loših stvari... sinko prošlo je 20 godina i sve više tonemo.. prodalo se sve šta se moglo, sta da ostanemo jo ovako. Evropa ce nas uredit i dobro stegnit, tko hoce radit, radit ce tko nece bit ce gladan! Dobro je kerum reka Rad oslobađa.. znam da to fašistički zvuči al za ovaj naš neradan i ljen narod nema bolje propagande.

Odg: nas mali referendum

Reply #28
naravno da ima dobrih i loših stvari... sinko prošlo je 20 godina i sve više tonemo.. prodalo se sve šta se moglo, sta da ostanemo jo ovako. Evropa ce nas uredit i dobro stegnit, tko hoce radit, radit ce tko nece bit ce gladan! Dobro je kerum reka Rad oslobađa.. znam da to fašistički zvuči al za ovaj naš neradan i ljen narod nema bolje propagande.


STIPE u pravu si i tako ce da bude kako si napisao
A TO MNOGIMA          "SMRDI"          RADITI !!!!
Poz. Iv