Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 87677 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

da te nema trebalo bi te izmislit

ajde mladene pregrizi ego i pridruzi se pravoj ekipi.
molim kolege da me podrze u naumu da ovdje dovedemo mladena i ostvarimo nacionalno pomireje.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #1
Ajmo otvoriti kladionicu ....

da  li saragin zov bude urodio plodom
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #2
ne trebamo se kladiti nego poraditi na medjusobnim odnosima.



Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #5
I ako je on moj najbolji Pajdo i poznam ga bolje nego i jedan od vas, nisam siguran da hoce,on je jako principijelan a tu je tada tesko dati prognozu i ako bi ja JAKO volio da je moj pajdas OVDJE !

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #6
podržavam u ovom i ja bi htel da dođe..

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #7
Mladene ! Nema se smisla duriti! Ja i svi oni koje osobno poznajem na ovom Forumu jako te cijene i rado bi te ovdje vidjeli, jer za mahera kao što si ti, uvijek se nađe po neko pitanje.

Gume za vezivanje krila koje sam ti obečao, još su u prtljažniku, te isto kao i ispravljač za punjače čekaju svog 'gazdu'.

Stvarno nema smisla da smo ovako podijeljeni zbog jedne osobe koja želi drugima nametati svoje mišljenje !
I to osobe koja nikada u avatara nije stavila svoju sliku, napisala svoje pravo ime, ostavila u podacima svoju e-mail adresu! Mi se ne želimo  skrivati, nemamo se čega sramiti!

Oldy, čekamo te ovdje!

Damir


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #9
ono sto je dr. drago rubala za hrvatsku narodnu glazbu,to je mladen za hrvatsko modelarstvo.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #10
Mladene ,,koliki ti je pak kad ti se svi odreda uvlače????????????????
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #11
u iscekivanju obracanja gazde nagovorio sam wespena da ubaci jos dvadesetak vrsta  smailica  radi zivopisnog dozivljaja citanja gazdinog obracanja modelarskoj naciji.
modelari svih zemalja ujedinite se!
FF tvrdjava demokratskog modelara.
mi smo gazdini,gazda je nas!
 ;D


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #13
ajde kolege .... dajte glas na ovoj temi da nam dođe mladen

ako vidi da ga svi zovemo i radosno iscekujemo sigurno bude došao
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #14
Rekao sam da ga treba "potegnut"
doci ce on pa njegov najboli Pajdas je ovdje !