Skip to main content

Topic: ajmo ajmo hrvatska.... (Read 18342 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #30
Možda da ne gledate nogomet svi koji nemate interesa gledati isti i našu repku. Ima još kanala fala bogu  :)

Nekak mi se ćini da ste se svi kladili na Irce pa ste popušili  :D
A očito ste pili žuju, karlovac i molili za dobitak na kladi dok ste gledali tekmu.
Golf i nogomet su valjda spareni na listiću pa i to ima veze sa ovom temom, pretpostavljam.
Jbga svi ostali mogli su gledati i neki drugi program  ;D


Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #32
A sljedeća utakmica će bit vrh! Talijani će platit!! Amo NAŠI!!!

pa onda pad i povratak u hr  ;) ;) ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #34
A sljedeća utakmica će bit vrh! Talijani će platit!! Amo NAŠI!!!

pa onda pad i povratak u hr  ;) ;) ;) ;) ;)
ma aj poštedi me taki komentara, il si srbo il židov.. lati se navijanja il zašuti

nemoj vrijeđat jer me neznaš ali to je činjenica koja prati "naše nogometaše" ak nisi znao zato smo bili i na svjetskom prvenstvu prije dvije godine  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C




Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #38
pa zar si se našau uvrijeđenim? ako jesi onda sam dobro učinio!  :D :D

gle tvoji komentari nisu na mjestu ak misliš da je to u redu samo naprijed
ali imam jedan prijedlog za tebe
pošto se u tvome kraju "Imotski" ništa ne događa (sam si to napisao u svojoj temi FPV) pozovi ih tamo na teren (ako nema onda na livadi zabi dva gola pokosi travu) da tamo treniraju za prvenstvo a ne da idu: "Tradicionalni trening kamp reprezentacije nalazi se u Čatežu (Slovenija) gdje se momčad priprema za nadolazeće utakmice" jer je tvoj kraj sigurno  (to mogu garantirat bolji od Slovenije)
Ako ih ne afirmiraš da dođu u tvoj kraj uvjek možemo angažirati naše nogometaše da nam kod Koleta kupuju modele i švercaju u HR to je jedino kaj nam mogu napravit.
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #39

nema kod mene pljuvanja, brate triba naše podržat gromovito i jako! Svi u jedan glas!

Ma znam, ali onaj tvoj komentar je stvarno retardiran do krajnjih granica.
Ovak, ja sam 100% Hrvat, tu sam rođen i svi preci su mi Hrvati (koliko se može popratit stablo), ali me tak boli *urac za "naše" i za nogomet i za ostale brije. Uostalom, i kaj onda da je "židov" ili "srbo"? Kakve bi to veze s ičim imalo?
To samo pokazuje tvoju zatucanost, kao i većine hrvatskog naroda, tko ne reže žile na spomen Thompsona, Bulića, Škore i domovine, hrvatske reprezentacije (nogometne, rukometne, kakve god) je Srbin, komunist, jugonostalgičar, neprijatelj hrvatskog naroda i kajtijaznam.
Brate navijajte i nitko vas ne dira zbog toga, isto tako nemojte dirat one koje nogomet ne tangira i koji upućuju kritiku na stranu naše vrle politike koja je omogućila HNSu, menadžerima, igračima itd. da spremaju velike pare u džep, i to pare koje su se mogle kvalitetnije potrošit.
I recimo da naša reprezentacija i osvoji taj Euro, kaj misliš da bi to bilo profitabilno? U koju svrhu? Misliš da će toliko turista odmah nahrliti na Jadran i vratiti tu "investiciju"? My ass...
A to kaj sam se sticajem okolnosti rodio baš tu, u Hrvatskoj mi ne znači nešto previše u životu. Ne volim ljude zato kaj su Hrvati, nego zato kaj su ljudi. Bili Srbi, Hrvati, Azerbejdžanci, Turkmenistanci, Slovenci, muslimani, židovi, ateisti, kršćani, gnostici, agnostici ili pastafarijanci. Totalno nebitno. Il' si čovjek, il' si govno, nebitno za koga navijao (ili za nikoga), nebitno u kakvog boga vjerovao.
A kvadratići (ne, to nisu kockice) na dresu da nosim ponosno jer je neka tam hrpa likova trčala za loptom i uz malo sreće i skilla osvojila neko tam prvenstvo? Who gives a fuck... Da mi je sport kao takav interesantan, da, bilo bi mi drago... Ovak me ne interesira.
Ionak se oni ne natječu za Hrvatsku, već za novce. Pogle Fak-a, da je dobio lovu od HOO-a bio bi najveća Rvatna, ovak je sad Slovenac. Dudu bi bio Brazilac i pol, ovak je Rvatna.
Kruha i igara...
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #40

nema kod mene pljuvanja, brate triba naše podržat gromovito i jako! Svi u jedan glas!

Ma znam, ali onaj tvoj komentar je stvarno retardiran do krajnjih granica.
Ovak, ja sam 100% Hrvat, tu sam rođen i svi preci su mi Hrvati (koliko se može popratit stablo), ali me tak boli *urac za "naše" i za nogomet i za ostale brije. Uostalom, i kaj onda da je "židov" ili "srbo"? Kakve bi to veze s ičim imalo?
To samo pokazuje tvoju zatucanost, kao i većine hrvatskog naroda, tko ne reže žile na spomen Thompsona, Bulića, Škore i domovine, hrvatske reprezentacije (nogometne, rukometne, kakve god) je Srbin, komunist, jugonostalgičar, neprijatelj hrvatskog naroda i kajtijaznam.
Brate navijajte i nitko vas ne dira zbog toga, isto tako nemojte dirat one koje nogomet ne tangira i koji upućuju kritiku na stranu naše vrle politike koja je omogućila HNSu, menadžerima, igračima itd. da spremaju velike pare u džep, i to pare koje su se mogle kvalitetnije potrošit.
I recimo da naša reprezentacija i osvoji taj Euro, kaj misliš da bi to bilo profitabilno? U koju svrhu? Misliš da će toliko turista odmah nahrliti na Jadran i vratiti tu "investiciju"? My ass...
A to kaj sam se sticajem okolnosti rodio baš tu, u Hrvatskoj mi ne znači nešto previše u životu. Ne volim ljude zato kaj su Hrvati, nego zato kaj su ljudi. Bili Srbi, Hrvati, Azerbejdžanci, Turkmenistanci, Slovenci, muslimani, židovi, ateisti, kršćani, gnostici, agnostici ili pastafarijanci. Totalno nebitno. Il' si čovjek, il' si govno, nebitno za koga navijao (ili za nikoga), nebitno u kakvog boga vjerovao.
A kvadratići (ne, to nisu kockice) na dresu da nosim ponosno jer je neka tam hrpa likova trčala za loptom i uz malo sreće i skilla osvojila neko tam prvenstvo? Who gives a fuck... Da mi je sport kao takav interesantan, da, bilo bi mi drago... Ovak me ne interesira.
Ionak se oni ne natječu za Hrvatsku, već za novce. Pogle Fak-a, da je dobio lovu od HOO-a bio bi najveća Rvatna, ovak je sad Slovenac. Dudu bi bio Brazilac i pol, ovak je Rvatna.
Kruha i igara...

robi !
iznenadio si me i ako za tebe moj komentar ne znaci bas nista,
tvoj odgovor meni mogu da pretpostavim,zasto bi se razlikovao od ranijih,
ali ovoga puta sam 100% na tvojoj strani i slicnih tebi pod uvjetom da pisu isto ili slicno kao ti,
siguran sam da sam ja ovo napisao sto si ti, reakcija bi bila suprotna!
Iv

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #41
daj koji vam je ....c, ja postavio post za repku i to ovdje u bitriji gdje se  slobodno stavljaju neobvezni postovi nevezani za rc, evo ja sam zalužen s rc-om, al ne mogu biti baš tupav da omalovažavam sve ostalo, pa i golf i jedrenjei jedriličarstvo i hokej, ojav okreni priču na gay parade, znate li koliko se priča o gay paradi ima mjesec dana zbog 300 poremećenih likova koji nameću svoje budalaštine našoj djeci, za mene gay is not ok, koliko se izvjestilo o sustretu kaltoličke mladeži u sisku, a bilo je mlađarije 30000, nula bodova, e sad ovaj viče ja ne pijem i ne volim kad se ovi napiju pa navijaju, pa ne moraš ni navijat, nitko nikoga ne sili al nemojte govorit da je to glupavo jer je zo bezze, samo se pitam di će ova tema otić dalje, kladit ću se za par postova da će otić u smjeru da šta mi iz dijaspore navijamo za hrvatsku i kako redovno baš mi odlučujemo tko će poslije izbora vladat u hrvatskoj a ne plaćamo poreze u hrvatskoj :D
živila hrvatska i herceg bosna

stipe nemoj mi na mog pajdu jaruna, on je skoro pa sa širokog brijega ;) :D ;D, pozdrav mom frendu jarunu
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #42
daj koji vam je ....c, ja postavio post za repku i to ovdje u bitriji gdje se  slobodno stavljaju neobvezni postovi nevezani za rc, evo ja sam zalužen s rc-om, al ne mogu biti baš tupav da omalovažavam sve ostalo, pa i golf i jedrenjei jedriličarstvo i hokej, ojav okreni priču na gay parade, znate li koliko se priča o gay paradi ima mjesec dana zbog 300 poremećenih likova koji nameću svoje budalaštine našoj djeci, za mene gay is not ok, koliko se izvjestilo o sustretu kaltoličke mladeži u sisku, a bilo je mlađarije 30000, nula bodova, e sad ovaj viče ja ne pijem i ne volim kad se ovi napiju pa navijaju, pa ne moraš ni navijat, nitko nikoga ne sili al nemojte govorit da je to glupavo jer je zo bezze, samo se pitam di će ova tema otić dalje, kladit ću se za par postova da će otić u smjeru da šta mi iz dijaspore navijamo za hrvatsku i kako redovno baš mi odlučujemo tko će poslije izbora vladat u hrvatskoj a ne plaćamo poreze u hrvatskoj :D
živila hrvatska i herceg bosna

stipe nemoj mi na mog pajdu jaruna, on je skoro pa sa širokog brijega ;) :D ;D, pozdrav mom frendu jarunu

 :-* :-*

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #43
ma nece..pa birtija je ovo rista moj..ja zovem novu rundu i kokice..one dugonoge.prave i cedne 'rvatice..da zaigraju na stolu i pljescu umijecu nasih vrhunskih nogometasa..ajmo nasi ajmo  :-*
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #44
Ja nevolim nogomet i to ću javno izrazit! Nit me interesiran tamo juventus niti dinamo niti slični klubovi. Al kad igra Hrvatska tu nema mjesta niti diskusije o nenavijanju i neinteresiranju za našu reprezetaciju. necu da cujem ni vidim postove kontre! Ćurdo ti znaš kakav sam ja čovik, ja planem ko šibica kad vidim da neko priseraje ondje gdje mu nije misto. svak ima svoje idale i razmišljanja ali neke stvari treba isto zadržat za sebe. gdje je 100 ovaca neko mora bit ta 101 crna ovca koja ce ubit taj navijački duh, ma daj brate zašuti, niko te ništa nije pita!