Skip to main content

Topic: moj quad (Acro Quad) (Read 6640 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: moj quad (Acro Quad)

Reply #30
a što je to jednostavnije???složit komade drva u x,pa ajde onda pametnjakoviću složi sve od drva i odi radit akrobacije...i to sa tricopterom..pffff!
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: moj quad (Acro Quad)

Reply #31
koje drvo? nisam reko da koristim drvo. kako leti warthox? ne sa thermoshitom nego sa gfk plocom u sredini i 10x10 alu sipkama.

i da tricopter nema snage, nije tacno. pogledaj video koje sam posto bas vidit kako leti i radi akrobatiku sa tricopterom.

da bi se malo informiso po netu, flitetest, rcexplorer,youtube etc.. vidio bi da nije los tricopter. ja pitam ovdje za savjet, zato sto sam mislio da ljudi znaju o cemu pricaju. a ono mi se javis ti i seres tu.

nije naj skuplje naj bolje!!

ako je za tebe frame od 115$ opcija onda oke. meni nije. nisam lud da placam tolko za frame kojeg 100 puta srusim.

sad bi naj radje napravio jednog od drva i letio akrobacije, samo da ti uvalim!

Odg: moj quad (Acro Quad)

Reply #32
ma di si ti stari moj od Warthoxa..udaljen si jedno deset skršenih letjelica i 2-3 godine letenja...da malo ubiješ taj svoj ego,shvatio bi da sam ti htio pomoć...tražio si najeftiniju opciju što izdržljiviju pa sam ti postao link o thermoplastičnom oblikovanju okvira jer je to najpovoljnije...akrobacije sa tricopterom nemaju veze toliko sa snagom nego sa samim njegovim oblikom koji je puno teže kontrolirat nego quad naprimjer...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: moj quad (Acro Quad)

Reply #33
jel ja tebe nerazumjem ili ti mene... i koji moj ego? nudis mi motore sa 650kv.. sta da radim sa tim? akro? ne...

i govorio sam o warthox frame. ne o njegovom znanju i iskustvu. hocu sa tim da kazem, da mi nije moguce da ja tu nesto kuci u sporetu topim i savijam. 1000 puta mi je lakse, da napravim obican frame sa alu profilima.

a sto me ti onda napadas tako, ja neznam. nit sam ja reko da mi je ovaj tricopter za akrobatiku, nego sam dobio 3 motora cabe, i zelio bi njih koristit u tricopter.

cemu sad ta cijela diskuzija i napadanje, ja neznam...

Odg: moj quad (Acro Quad)

Reply #34
Odoyak,jesi li u ZG?
Ja sam ti u Vinkovcima.

zasto bi neko koristion nesto tako komplicirano sa tim termoforming, kad moze puno jednostavnije. jedini pro sto ja vidim, je da je waterproof. al dobro.. kako kome treba.

Zasto mislis da je to komplicirano?  Jednom kada slozis alat (sto je jednostavno cisto igranje) mozes raditi cijelu seriju otpresaka i to doslovno svake cca 2min. jedan. Pa razbijaš koliko ti volja. ;D     

Odg: moj quad (Acro Quad)

Reply #35
Potpisujem, sve što je napisao Odoyak :)