Skip to main content

Topic: x8 octo build (Read 13489 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: x8 octo build

Reply #30
o yesss..btw taj lcd radi sa immersion/fatshark predajnicima isto ko i oni 32 kanala prijemnici, ja koristim te kombinacije i nikad problema

Odg: x8 octo build

Reply #31



Luxo vezano za lcd
Bas sam citao raspravu i  kazu da ok radi lcd s imerssion predajnikom problem su antene ljudi imali krive evo lik je stavio video i kaze da je ok i jos neki su potvrdili dok drugi su imali problem, vidjet cemo uskoro kad testiram
evo cak je lik stavio i video
Boscam RX-LCD5802 with ImmersionRC 600mw vTX


ako bude problema posto bi htjeo ostati na imerssionu uzet cu si posebno reciver ili koristiti naocale na glavi za prijem.


davorvž mislim da bi trebao otvoriti temu s powerboardom pa mozda bude jos zainteresirani

O! pa super onda, taj lcd je mrak. A kako onda znati koje antene koristiti? Gdje je ta rasprava?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: x8 octo build

Reply #32
Ma na rcgroupsu ma stock antene i boscam krive rp su koristili. Uostalom eto i davor je potvrdio da radi. A najbolje cemo znati kad testiram i sam jel sljaka sve. Pa cu okacit i video


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #33
Što je to rp? Mi smo probali sa cloverleaf antenama i ne radi dobro...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: x8 octo build

Reply #34
Ma konektor. Uglavnom kazu na d band i na kanal 1. Kazem neznam vidjet cemo eto ima video da radi i na rcgroupsu neki imaju problema a neki ne. Te kad je lik stavio video mnogi su se odlucili na kupnju. Nadam se da ce radit ako ne ici ce kombinacija naocale ili jedan prijemnik. Sta ti se dogadja sa slikom. Nema je gubi se. Crtice imas ili sta bude? Ja cim probam javim


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #35
Slika je iskrivljena...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: x8 octo build

Reply #36
mozes li video stavit pa stavim i ja cim probam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #37
Ne mogu, nisam ja imao taj problem jer koristim immersion/immersion, imao je frend, on je tada otišao do Matjaža koji mu je rekao da to ne radi pa je promjenio predajnik na boscam... :/
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: x8 octo build

Reply #38
A i oni mogli su stavit na stranicu da ne radi jbm ih nebi onda uzeo ako moram kupovat prijemnik. Nista kad probam javim situaciju. Fuj bas sam se razocarao nadam se da ce meni radit ko ovom s videa


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #39
A i oni mogli su stavit na stranicu da ne radi jbm ih nebi onda uzeo ako moram kupovat prijemnik. Nista kad probam javim situaciju. Fuj bas sam se razocarao nadam se da ce meni radit ko ovom s videa


Sent from my iPad using Tapatalk

Držim fige.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: x8 octo build

Reply #40
ja nisam primjetio nikakav problem ili pak nemam oko sve mi izgleda ok nikakva izoblicenja ili smetnje.
Caca Josip ispred kamere se igra :)

evo i link http://www.youtube.com/watch?v=VF-IoohH1B8 snimk nije nesta ali se moze vidjeti da nema nikakvih smetnji ili izoblicenja
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #41
Ajd baš probaj GoPro prebacit u PAL i onda sve popali da vidimo hoče li radit bez smetnji, možda u tom grmu leži zec.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: x8 octo build

Reply #42
sve je bilo popalito i ground station te kamera je bila u palu cak sam primjetio da radi na jos nekim kanalima u searchu iako je D najbolji. btw ovo je sve u kuci testirano. hodao sam po kuci (po sobama) i nisam primjetio neke smetnje, a pogotovo izoblicenja. Radi se o gopro2 kameri.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #43
Meni isto 32ch prijemnik nije radio sa immersonom, slika je tu , ali iskrivljena, kao da bjezi sa kanala. Probao sam sve fore sa gopro, probao sa jos dvije fpv kamere. Cak sam probao jos jedan takav isti prijemnik od frenda, i on ima iste simptome. Taj prijemnik sa boscam predajnicima radi mrak, ali immerson ne

Odg: x8 octo build

Reply #44
kod mene sve ok vidjet cemo test vani


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju