Skip to main content

Topic: x8 octo build (Read 13490 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: x8 octo build

Reply #60
eto reko sam ti da ce izgledat MRAK !

klagane su rastavljive a jos malo ce bit i retraktabilne a da ne govorimo kolko su cvrste!

Odg: x8 octo build

Reply #61
kao da se mene pitalo volim da mozes od zidat bacat i jos aluminij oni prihvati moja najdraza sirovina a ne plastika.

tnx jedva cekam da vidim kako ces rijesit dizanje jer ovo je vrh stvarno su mu noge sjele ko budali samar
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #62
Odlično banga, jako lijepo (lagano) i moćno izgleda, pošvajsaj ostalo gore pa u zrak.... :)

Odg: x8 octo build

Reply #63
Zrak ce jos pricekat fale mi jos motori, prop i gimbal. Polako kako vrijeme dozvoljava :) sljedece na listi je gimbal


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #64
Vič van :)

Odg: x8 octo build

Reply #65
Hoćemo li  meeting za dva tjedna u Slavoniji odraditi?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: x8 octo build

Reply #66
Uskoro i moj x8 gotov, koji pravim vec duze vrijeme! sramota me reci koliko, ali eto konacno sam nabavio sve dijelove, sto sam zamislio, te vidjet cemo kako ce letiti, te koliko dugo ce biti u zraku. Ide gore nex5n te 3osni gimbal, a u buducnosti i opcija zenmuse+gopro 4. Tako da se i taj projekt privodi kraju, jedva cekam. Uglavnom 4s tattu 16000(x2), tiger motori 470kv, regleri 30a esc pro do 6s, xoar 15x5, 3osni gimbal s alexmos 32bitnim, naza v2, futaba 14sg, iosd, link, te monitor 10.1 hd s dvr/baterijom te 32ch 5.,8


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #67
Uskoro i moj x8 gotov, koji pravim vec duze vrijeme! sramota me reci koliko, ali eto konacno sam nabavio sve dijelove, sto sam zamislio, te vidjet cemo kako ce letiti, te koliko dugo ce biti u zraku. Ide gore nex5n te 3osni gimbal, a u buducnosti i opcija zenmuse+gopro 4. Tako da se i taj projekt privodi kraju, jedva cekam. Uglavnom 4s tattu 16000(x2), tiger motori 470kv, regleri 30a esc pro do 6s, xoar 15x5, 3osni gimbal s alexmos 32bitnim, naza v2, futaba 14sg, iosd, link, te monitor 10.1 hd s dvr/baterijom te 32ch 5.,8


Sent from my iPad using Tapatalk
:P ajde maiden  :)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: x8 octo build

Reply #68
Daj neku sliku!

Odg: x8 octo build

Reply #69
I koji gimbal si na kraju nabavio?

x8 octo build

Reply #70
Rc timer 3 osni za nexa ali drugi antivibro te alex 32 bita. Ima jos posla oko modela, pa kad napravim biti ce slike , a i video.


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju