Skip to main content

Topic: qvad turnigy x666 (Read 10776 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: qvad turnigy x666

Reply #15
Muci ga lijevi gimbal tocnije potenciometar gasa...

Odg: qvad turnigy x666

Reply #16
Probajte potrazit za flysky stanicu gimbale, posto to je u biti flysky stanica!

Odg: qvad turnigy x666

Reply #17
Muci me potencijometar gasa na turnigy 9x, tvornicki program. Radi se o potencijometru koji ima hod od 60. Stupnjeva i skoro ga je nemoguce nac. Narucijo sam ja i moj kolega matej sb od 9 xr ali to izgleda ne stima iako ce kolega matej pokusat nesto napravit. Ako i uspije zanima me dali netko zna gdje bi se mogao kupit orginal novi gimbal od 9x pa makar i za rezervu da imam, a i trebat ce info i drugim kolegama koji koriste tu stanicu. Ako netko zna link neka molim objavi ovdje. Pozdrav.
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #18
Evo jedna dobra vjest, kolega matej mi je popravijo stanicu , ovim putem mu jos jednom zahvaljujem, popravijo je potencijometar gasa, tako da mi je ostao cjeli novi gimbal od 9xr i uz koleginu analizu evo jedan odgovor za kolege sa foruma od 9 xr stima, to jest potpuno je isti potenciometar og ailerona, na gimbalu ljevo-desno , iste oznake isti dimenzijama dijo. Moze vam kolega matej to bolje objasnit. Djelovi su mi svi stigli i posto je stanica gotova , od ponedeljka sam konacno na godisnjem slijede slike i detaljnije opisan napredak u zavrsavanju projekta, naravno uz pomoc dobri ljudi ovdje na forumu i mojih kolega Mire i Mateja, toliko za sada i pozdrav!
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #19
Nema na cemu, tu smo da pomognemo jedni drugima ;)  ja sam ispucao 5 baterija na x666 quadu i prva liga je... Sutra moram montirati fpv opremu na njega ako stignem i tjt. 880 g rtf bez baterije, 1164 g sa baterijom i svime potrebnim za FPV. 11x4.7 propovi - laganini 10 min... Probat cu ovih dana razne kombinacije i s 10x4.7 i sa 2 x 2200 baterije pa javim rezultate.

Odg: qvad turnigy x666

Reply #20
Evo da se javim, konacno na godisnjem pa sam poceo pomalo zavrsavat moje nedovrsene projekte, pa tako i qvada iz ove teme. Evo malo slika sta se radilo.
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #21
jos slika i malo napredka
letim, al nikako da poletim


Odg: qvad turnigy x666

Reply #23
trenutno nemam  servo kablove female-female, jer nisam gledao kad sam narucivao ,narucijo sam muski-zenski, pa ako ima netko viska ili bi mjenjao, prodao neka mi se javi pp
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #24
Lep stoljnjak, bas je zanimljiv  ::)
Lep quad, nadam se da ce biti i video uskoro.

Odg: qvad turnigy x666

Reply #25
Stolnjak je moja zena birala, a ja sam qvada, posto mi neda da se sa time bavim i radim u kuci morao sam si napravit svoju malu radionicu u verandi i ljetnoj kuhinji  :) . Posto nemam dosta iskustva sa qvadovima, tj ovo mi je prvi ako netko ima kakve ideje ili nesto krivo radim neka se javi i pomogne. Na you tube sam nasao postavke kk plocice za ovaj qvad autor je sekile koji je ovdje na forumu pa vjerujem da ce bit dobre jer on ima dosta iskustva sa tim, iako ga licno ne poznam ovim mu putem zahvaljujem. Cim dodu kablovi koji mi jos trebaju zavrsavam ga i poljecem , snimke ce bit cim to rijesim.
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #26
Pozdrav kolega, drago mi je da ti pasu postavke, mada je to tak sve relativno, kako za koji quad. Super je sto si odabrao KK2 za prvi kontroler , tako ces najbolje savladati tehniku letenja. A i dobro si ga osvijetlio, lakse je za orijentaciju

Odg: qvad turnigy x666

Reply #27
Trebaju ti male to male kablovi... Ps. Bit ce red da onda i ja onda predstavim svoj x666 i stavim koju sliku :-)

Odg: qvad turnigy x666

Reply #28
Na you tube sam nasao postavke kk plocice za ovaj qvad autor je sekile koji je ovdje na forumu pa vjerujem da ce bit dobre jer on ima dosta iskustva sa tim


Moze link na taj video ... ja ga nemogu naci! ;)