Skip to main content

Topic: DJI WK-M (Read 15214 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI WK-M

Reply #15
danas napravili prvi let ! još sam pod dojmom !
radi upravo onak kak smo očekivali ...riječ driftanje ne postoji bez obzira kaj je bilo 2-3 stupnja iznad nule... nismo imali vremena zbog nadolazečeg mraka igrati se sa gainom ali treba ga dosta podiči...
kvaliteta definitivno opravdava cijenu !!!

Odg: DJI WK-M

Reply #16
Sistem je super možda čak i bolji od MK ali trenutno kažu da slabo radi sa težim modelima, ima poteskoće u kompenziranju tako barem pizu po forumima dok na laksim quadovima radi perfektno !
Robi piši o utiscima kada mu nasviraš te gainove ! Jesi li ga probavao sa kamerom ili bez odnosno sa teretom ili bez ?

Odg: DJI WK-M

Reply #17
nismo imali vremena zbog mraka ,sad slijede  probe i probice !

Odg: DJI WK-M

Reply #18
i mene zanima dal to dobro radi jer sam i ja čuo da baš kada ga se natovari da  malo zeza.
Ja sam več pare propremio za njega samo se dvoumim između njega i MK upravo zbog toga što darko kaže.
Kada se sve skupa zbroji cijenovno su tu negdije jedino mi se više sviđa dji pošto je u ljepom kučištu i nema lemljenja.
Moj MK ja zada odradio  jako puno letova baz i jednog baga za sada.
Volio bi uzeti tj dji ali šta če mi ako ne leti ok sa teretom.

Odg: DJI WK-M

Reply #19
aj pričekaj još malo da isprobamo (ako si u Zg ,pridruži nam se !)pa buš se onda odlučio !

Odg: DJI WK-M

Reply #20
nažalost još sam u zadru i volio bi da to vidim iz prve ruke ipak je uživo uživo a ovo drugo je rekla kazala.
ali ne sumnjam da če te vi to dobro istestirati.

Odg: DJI WK-M

Reply #21
Na  mjesecu :)

Odg: DJI WK-M

Reply #22
Uuuuu, čoeče, pa to MRAK izgleda... Sad još neki video...   ;)

E, jesi negdje napisao setup? Možda mi je promaklo?

Odg: DJI WK-M

Reply #23
Nije ovo nikakav mrak još ! Tek kada se stavi mark II i ako snimak bude ok e tek onda će biti mrak, a ovako može izgledati i sa KK pločicom !

Odg: DJI WK-M

Reply #24
hm.. meni je i ovak mrak ;-) valjda nemam tak visoka očekivanja  :D

Odg: DJI WK-M

Reply #25
ne razumijem izjavu meni je ovo mrak..u ovoj temi gdje diskutiramo o stabilnosti dji-wk-m...pa svatko moze slozit takav mrak,pitanje je kak leti i funkcionira.....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: DJI WK-M

Reply #26
hm.. svatko može složit ovakvu letjelicu!? aha, zato i ima na desetke dji-a po hrvatskoj  ;) i dalje MRAK

Odg: DJI WK-M

Reply #27
ovo su slike kako to izgleda... probe sa 5d tek slijede,tko je od ovdje prisutnih prvo stavio tako skupu opremu prije nego je ispitao ? brijem nitko