Skip to main content

Topic: Još jedna nova heksa - NAZA (Read 13630 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Još jedna nova heksa - NAZA

Da i mi probamo to čudo od letjelice.
Znači setup bi bio ovakav, molim mišljenja:

kontroler Naza
motori NTM 35-36A 910Kv
ESC Turnigy AE-30A
batke 3300 nano-tech
prop APC 10x4,5

Frame za sada bauhaus-budžet 50 kn  :D

Odg: Još jedan novi quad

Reply #1
Sve naruceno ceka se
Za frame smo malo razgovarali kubicirali i zakljucili da ipak nece biti bauhaus  :)

za sada frame ce biti iznenadenje  ;)

Odg: Još jedan novi quad

Reply #2
Naza



Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #5
isto bi se moglo i tebe pitati, ti si dan ranije od njega sve imao složeno  ;)

http://www.flyfreak.net/multirotor/hoverfly-pro/msg72426/#msg72426

sve neka slikanja kontrolera na stolovima, dajte ljudi poletite to  8)
imam snimku samo moram malo srezat neke stvari :$ deda mi uletava u kadar dok letim hahah bude uskoro na jubito.. sutra prekosutra najkasnije..

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #6
nisu stigli svi dijelovi, strpljenja, bit će update ;-)

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #7
Evo ga, prvi let, default postavke, samo sklopljeno i odmah u zrak, čini mi se ok, trebalo bi se sa gainom za visinu poigrat malo..
Let sa ovom konfiguracijom je oko 13 min.


https://vimeo.com/39474523

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #8
nesto ti ne stima link 8)


Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #10
Evo ga, prvi let, default postavke, samo sklopljeno i odmah u zrak, čini mi se ok, trebalo bi se sa gainom za visinu poigrat malo..
Let sa ovom konfiguracijom je oko 13 min.

YOU TUBE

DJI Naza, prvi let, default postavke

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #11
stavi si vertical gain na jedan potenciometar ako imas na stanici, tako ce ti biti najlakse nastelati

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #12
Čestitke, ne izgleda loše. Još malo igranja i bit će to OK. 
Samo nisi li malo pretjerao s motorima za taj frame. Takav sam frame letio s GO PRO i video linkom s 22 g motorima i bio je u haveru s pola gasa. Ti imaš 117 grama i 350 W snage  po motoru. Na koliko gasa si s tim u haveru?
 
lp
Toni
 
 

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #13
naza hoverira na pola gasa bez obzira na snagu motora, dignes palicu iznad pola ide gore, spustis ispod pola ide dole, na sredini stoji

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #14
hvala,hvala toni,e neznam ti stvarno jer kak davor kaze hover mi je uvijek u sredini palice,svaki put kad palicu stavim u sredinu on tu ostane na toj visini,samo jos gain za vertikal moram rijesit jer kad ga gurnem naprijed ode gore a kad desno ili ljevo ode dolje,ima dva gaina za vertical,ali je vrlo stabilan naza radi svoj posao jako kvalitetno bez nekakvih stelanja na kompu i mucenja.