Skip to main content

Topic: Još jedna nova heksa - NAZA (Read 13628 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #30
ne znam kak sam uspio, setup je na početku posta, bez nekakve kemije ;-)

ma nema ti ona autopilot

ima attitude mod - na tom vozim, drži ga ravno i visinu, ne dopušta veliko naginjanje (određeno stupnjeva se može nagnut), i limitirana gore dolje brzina
fail safe mod - neam pojma, pošto stanica nema tu opciju ne koristim
manual mod - kao nekak za 3d, kak god ga nakreneš on ide kak hoćeš, ne održava ravninu

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #31
autopilot na nazi je samo autolanding u slucaju gubitka signala i kod skoro prazne baterije
atti mod su ukljuceni acc i barometar(vario sistem), dozvoljen je nagib po osi max 40 stupnjeva
normal mod ti radi samo gyro, ili ti ga acro mod

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #32
pa to je skroz ok , probavam več jedno vreme letit quada preko naočala , ali mislim da se borim sa vetrenjačama (KK kontroler )
dx9-xd8-gobac630


Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #34
uzmi neke koje ekipa koristi na repu 450 klase, brzi i sto veca rezolucija

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #35
Hm. Takva serva sam koristio i uredno rade na multiwiju. E, sada ili se malo poigrajte s gainovima, ili onako kako je rekao DavorVž. Atlasi bi trebali biti ok, ali još nisam koristio NAZU na gimbalu pa ne mogu reći sa sigurnošću.
 
lp
Toni

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #36
Sa sigurnošću mogu reći da su servi u banani jer imaju lufta.. Mislim stvarnooo......

Nije stvar u gainovima, Naza kameru savršeno drži... Probali sve varijante.. Ali servi ne idu glatko, kao da nemaju dovoljno veliku rezoluciju..




Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #37
Lajkam, super si to napravio, +1 :D
nitko ne zna sve pa tako ni expert =)

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #38
klap, klap, to je već nešto konkretno.... 8)

lp
Toni


Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #40
bravo
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #41
fala dečki, mislim ništa spektakularno, trudimo se i stalno radimo na tome da snimke budu što bolje

jedno vrijeme smo radili sa 550d i helićem, ali za ovakve stvari to je jednostavno preveliko i preopasno tako da smo prešli na ove manje stvari

trenutno nam je dovoljna gopro za ovo što radimo, a jednog dana ko zna???  ;)

polagano skupljamo iskustvo, kolega za kojeg snimamo izuzetno je kreativan, pun razumijevanja te jako strpljiv, za naše bjelovarske prilike najbolji u tome što radi, te nam je zbog toga vrlo ugodno raditi s tom ekipom


Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #43
Samo naprijed. Tko se trudi i radi taj i napreduje.  8)

lp
Toni

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #44
Super uradak: malko Križevci i Kalnik u kadru.