Skip to main content

Topic: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)? (Read 5192 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

znaci imam ideju pitanje? možda postoji takva disciplina a neznam. znaci da se složi jedno 10 modelara nemoraju biti profi nego neki solidni dakako da može i profi ali onda svaki drugi i poredaju se recimo po kanalu ili negdje drugdje svaki na cirka 200 metara jedan od drugoga znaci dužina cca 2km. i uzme se neko sporo leteće sredstvo npr jedrilica, bixler, easystar i da svaki jedan od drugoga preuzima letjelicu naravno u zraku. e sada pošto ja letim na analgnoj stanici odnosno na MHZ nebi bio problem upariti se sa kristalima ja mislim.ZANIMA ME KAKVA JE SITUACIJA sa digitalnim odnosno 2,4ghz uparivanjem iliti ubacivanjem u frekvenciju. da ne velim da 11 modelar može cijelo vrijeme pratiti recimo motorom-quadom letjelicu ispod i ispraviti grešku.

-kako vam se sviđa takva ideja?
-jel to izvedivo?
-možemo i u guennesovu knjigu se upisati :D

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #1
Ne ide to baš tak na 2.4 pošto se prijamnik "binda" na određenu stanicu, tako da nema prebacivanja!

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #2
jedina mogucnost takvog letenja koja radi 100% je sa Rangelinkom UHF, ima opcija da se vise predajnika binda na jedan prijemnik pa mozes preacivati s jednog na drugi tokom leta

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #3
Quote
poredaju se recimo po kanalu ili negdje drugdje svaki na cirka 200 metara jedan od drugoga znaci dužina cca 2km.

ne znam kakvu to stanicu imaš da lovi tako kratko,
moja prva FM je bila jako loša(dobije se uz jeftin RTF model s punjačem i baterijom, sve skupa ispod 1000kn, dakle stanica za 200kn max) pa je bacala preko 400m.
kvalitetne FM mogu i dalje jasno.

a 2.4 ako nije neispravna u pravilu skoro svaka baca do 2km,
tak oda to dodavanje do 2km i nije neka fora

pogotovo ako uzmeš u obzir da s UHF Long range linkom dobaciš i 10 ako treba (da ne spominjem neke rekorde od 100 i kusur km ako se netko baš nabrije)


kao razbibrigu bi dakle bilo moguće to izvesti s UHF sistemima koji su dizajnirani da više stanica može kontrolirati jedan model. najčešće to koriste za prelet preko planine, jedan poleti s jedne strane, a drugi kada dobije video feed pričeka trenutak i preuzme komandu pa leti sa svoje strane, egzibicija naravno, da ne lete svak idan isto u daljinu :)


ali problem vidim u praktičnoj strani priče,
za to ti treba FPV, da pilot može vidjeti kada je onaj prije ugasio stanicu (onda model npr prelazi u autopilot mod i nastavi krstariti naprijed, pa on upali svoju i preuzme komandu). ne mogu dvojica kontrolirati odjednom.
I svi bi trebali imati isti UHF sustav jasno. i biti spremni letit tuđi model, što ako nešto krene po zlu, tko odgovara?
(ja prvi ne bi letio tuđi model, pa odgovarao ako nešto nije bilo spojeno kak treba i onda padne...)

a pošto na livadi jako dugo nisam vidio više od dva FPV pilota na hrpi, stvarno teško ćeš ih naći 10 odjednom slobodnih i spremnih da se poredaju u potezu par kilometara :)

bolje investiraj u pošteni RC link pa letiš sam tih 2-3 km kada god želiš  8)

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #4
DR.TOM dali ti vidiš model golim okom jasni i glasno nakon 300meteara ??????

bez brige moja futaba na 72MHZ može puno dalje od 200metara  može i x10

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #5
da, kao i više od pola forumaša.
vidim ga i dalje, dosta dalje. zagija i oko 1km, ali to nije ništa posebno.

evo ti primjer jednog od 80cm raspona koji ima vrlo dobre boje koje ti pomažu da vidiš kako je model okrenut nekih 400-500m u daljini.  ;)
me-163 komet - proximity flying :)


a veće jedralke možeš furat i dalje, osim velikog raspona koji pomaže, pitome su i predvidljive.

no kada letiš na oči nema nikakvog gušta u tome da letiš daleko od sebe,
zato postoji first person view, e tu te vuku kilometri samo tako...
jer više nije bitan model kao kod klasičnog letenja, nego ono oko njega, a to dosadi nakon dva preleta.

npr vidiš tu, model brz do boli, kada ga letiš adrenalin te pere, ako si daleko, nemaš dojam brzine pa nema tog šuta adrenalina,
a ako imaš kameru gore, šteta vrtit takvu pticu oko sebe, dok bi za long range fpv već bila druga priča ... al takav metak od kompozita letit na fpv u naseljenom području je ulaznica za remetinec, vjeruj.
Fast RC plane - Reverb - Onboard Camera



vidim da te zanima snimanje iz zraka,
http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/kamera-za-snimanje/
probaj malo i preko video prijenosa, vidjet ćeš i sam kako će ti kilometri postat mali  :)

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #6
Svaka čast  ;D  dok sam imao hawk skaya sam letio sa dalekozorom dosta je bilo daleko malo je problem locirati. sada sam nabavio easy glider pro pa bih mogao u fpv vode :D. pitat cu te za savjete kada dođe vrijeme ;)

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #7
bolje ovako nesto  :D
Somewhere in Zagorje


Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #8
Hahahah pa di ga nađe, karabit :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #9
Ovi Zogorci sigurno nisu nikaj pili prije olimpijade :D

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #10
Hahahah pa di ga nađe, karabit :D

Ima ga u pirotehnika Mirnovec
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #11
Znam,znam :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

 

Odg: letenje od toče A do točke B ideja i (dal postoji)?

Reply #12
Kada bih baš jako iz nekog razloga to trebao izvesti na 2.4 GHz, napravio bih to ovako:

1. Stavio bih svih 10 prijemnika na letjelicu, svaki "bindan" na svoju stanicu.
2. Stavio bih jedan AVR da čita svih 10 signala i svih 10 RSSI signala.
3. Implementirao bih otprilike ovakav algoritam:
  - AVR automatski odabire signal sa najjačim RSSI-em i samo njega proslijeđuje dalje - automatsko preuzimanje
  - kao dodatno osiguranje, AVR analizira "ima li pilota u avionu", npr. najjači RSSI preuzima tek kada se detektiraju pomaci na palicama njegovog signala ...
  - još sigurnije - poluautomatski mod - dodijeliti jednom prekidaču funkciju dojave sustavu o vizualnom kontaktu sa letjelicom, npr. piloti koji vide letjelicu uključe prekidač, dok oni koji gube letjelicu iz vida isključe prekidač. Kada AVR dobije signal da je na aktivnom kanalu isključen prekidač, tumači to kao zahtjev za preuzimanje - dodjeljuje kontrolu kanalu sa najjačim RSSI-em, ali odabire samo između pilota koji vide letjelicu.
Tako se ne može desiti da prebaci pilotu koji nekim čudom ima jači RSSI, a uopće ne vidi letjelicu ili spava pored auta.

Kraće rečeno, moguće je  :) !