Skip to main content

Topic: Quadcopter-pomoć (Read 7395 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Quadcopter-pomoć


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #1
pise ti u komentarima 3s i ti motori 12inchni propovi

Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #2
Hvala

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #3
U kojim komentarima može link

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #4
Hvala

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #5
U kojim komentarima može link

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk



Kako misliš u kojim komentarima? Ovdje na forumu? Ili na HK? Ovdje može uvijek, jedino se drži teme.

LP,
milan
---

Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #6
Shogun mi je napisao da je to u komentarima

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #7
Tako da ja još uvijek ne znam koji mi prop treba.

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #8
Shogun mi je napisao da je to u komentarima

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk



  jordan 1 points - 10/9/2014 
 

 as far as i know you can use these on 3s and on a 500 quad and you should be able to use 12 inch props just dont be doing crazy **** with it and keep the throttle down ...
 

  Tarek-Dubai 1 points - 10/6/2014 
 

 And a 12 inch props
 

  Tarek-Dubai 1 points - 10/6/2014 
 

 Anyone know if i can use this motor with the S500 quad and 3S battery?
 

---  RC2211 381 points - 9/28/2014 
 

 Anyone have thrust tests?
 

  Mathew 1 points - 9/22/2014 
 

 It turns out you can't remove the prop!
--- RC2211 381 points
You will be able to remove the prop off of any motor. First you need the prop adaptor.

 

Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #9
Ovako ako procitas recenzije skuzit ces da su ovi motori podosta koma ... Kk2.1 nije nesto posebna ploca i bolje ti je umjesto nje uzeti cc3d koja je mnogo mnogo bolja za manje love a esc-ovi su heli mode a koliko ja znam uzimaju se obicni i prebacuju na simonk ako vec nisu na njemu lp .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #10
Za svaki proizvod na HK, imaš dolje komentare. Jedino nema zaneke proizvode koji su ili novi ili ih još nitko nije komentirao.

[attachimg=1]
Ovdje imaš diskusiju, tj. komentare, dojam korisnika, poneki video i fajlove; dokumentacija, firmware ako se radi o nekom proizvodu koji se može flash-ati i slično. I ja sam se gubio u početku, jer je previše informacija na istoj stranici koje su nebitne, pa te 'zaslijepi'. No pažljivim promatranjem ipak nekako dođeš do rezultata.

Ovdje se kaže 12 incha ali za bateriju od 3S. Negdje ima kalkulator, no nisam još ulazio u tu tematiku pa mi nije trebalo. Za više napoone (3-6 S) ide manji prop sa manjim korakom, samo ti ne mogu sa sigurnošću reći koji i koliki korak. Mislim da negdje na forumu ima već tema oko odabira motora i propova, kao i sve ostalo, jedino treba njuškati.

Kad budeš imao prilike doći na desktop kompjuter - naći češ sve prije, jer ti je na tvom smratphoneu sve ograničeno.

Nadam se da sam pomogao.

LP,
milan
---

Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #11
Uh, ovo gore nikako da skontam kako da formatiram veličinu slika (da smanjim poradi štednje prostora). Nisam se igrao sa kodovima za to. Molim pomoć.

LP,
milan
---

EDIT: obrisao sam nepotrebne slike. Vidim da pod "Reviews" nema ništa. Valjda nitko nije našao vremena za to. No, koliko vidim, ovaj motor ide do 270W, dakle 4x270= 1080W. Čovječe, 1 kilowat!

Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #12
Druge ću motore.


Odg: Quadcopter-pomoć

Reply #14
Odlučio sam se za ove motore http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__25081__NTM_Prop_Drive_Series_28_30S_900kv_270w_short_shaft_version_.html

Jer su puno bolji i kvalitetniji te sam se odlučio za cc3d controller

Poslano sa mog ZP998 koristeći Tapatalk


 "James 2 points - 6/18/2015 
 

 Not a suggested motor for your RCExplorer.se Tricopter any longer. I bought when they were, David has since changed the recommended motor. These have less than capable bearings. If anyone can drop a link to some quality, replacement bearings, that would be great."

  "Nathan 34 points - 4/28/2015 
 

 these shouldn't even be advertised as a multirotor motor. They have a ridiculous amount of vibration, tons of slop, and noisy bearings."

Valjda je vjerovati onima koji su to kupili i isprobali.

LP,
milan
---