Skip to main content

Topic: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom (Read 3259 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

ja sam total u bedu nakon proćitanog teksta:
čuj prijatelj ti si ili vanstandardni žitelj ove tužne države ili nekaj drugo ne štima ;D
naime kaj napravil si puno grešaka a najglavnija je kad kažeš da nisi baš u bedu kaj se love tiče i drugo da nemaš kredita, a kaj ak ti sad pokucaju navrata? :-[
ja već pripremil neku sitnu paru a kad tam ti bi meni trebal poslati nekaj sitnog ono kao sitna pripomoć studentu u usponu 8)
pazi molim te nikad nesmeš reći da imaš love uvijek moraš malo kukati :D   i naravno kad vide da nemaš paprike nitko te nebu tražil za žiranta :'(
eto malo šale, a ovo da nemaš ženu i djecu to ti ni baš neka fala evo recimo helikopteraš robi ti može puno toga reći on ima puno dece i dva pesa ;)
glavno da ste svi živi ja sam jednom u dvorištu vužgal jednu tročlanu , baba je bila u dimu i mislil sam da mi se majka božja prikazala a da je smrdelo no u svakom zlu ima i dobroga sutra je neka zločesta baba riknula u susedstvu mislil da sam pridonio malo s tim dimom koji je očito živi otrov.
ak te kakav model može razveseliti, naravno rabljeni, otvorit ću ti vrat mog hangara !!!!!!!

Nasmijao si me kako vec dugo nisam,
kada dolazis u Mineapolis ?
sada ima sta da ti pokazem,Radiona spremna i prekosutra idem kod "SIG" u Montezuma da kupim Materijal i napokon Start!
Srdacan Pozz. Iv

Re: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

Reply #1
čekaj pa kaj si ti u Mineapolisu pa kaj nisi bil negde drugdje nemislim u njemačkoj ? ja sam više vezan za St. Paul no dobro a gde si u Mineapolisu ???
ko leti visoko , nisko padne

Re: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

Reply #2
čekaj pa kaj si ti u Mineapolisu pa kaj nisi bil negde drugdje nemislim u njemačkoj ? ja sam više vezan za St. Paul no dobro a gde si u Mineapolisu ???

Ruklicu,
ja sam u Des Moines i 5 sati voznje do St.Paul
kada dodjes ukrast cu te do mene,za neki dan cu ti poslati Slike sa pocetka radova,
Poz,iv

Re: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

Reply #3
dobro kolega Iwek from Desi Mojnes, j***te ti ko da si sa Marsa opal, tema je u pocetku bila sustret modelara u VZ pa smo lagano zbog nesretnog slucaja skrenuli na sigurnost i adekvatno koristenje LiPo baterije a ti sad krenuo u Ameriku preko Dojčlanda, jos malo pa cemo svi skupa biti u nekog gay baru na Floridi...
ajde Igore lock ili preseli dio postova na drugu temu...
p.s.
Iwek bez ljutnje ali sviras kurcu


Okupili smo se ovdje da razmijenjujemo iskustva,mislim da je vecina ovdje zbog toga pa ako moje iskustvo nekome ne odgovara zasto da ge
ne pobije Argumentima ali vecina Vas ne zna sto je to a to je najbolji pokazatelj da su pojedinci kao recimo Ti Balkanske Sirovine pa bih te
molio ali BEZ LJUTNJE da rijeci upucene meni,
"Sviras Kurcu"
uputis tvome Tati ili moze biti i Mami !

Bez ljutnje !

Poz. Iv

Re: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

Reply #4
dobro kolega Iwek from Desi Mojnes, j***te ti ko da si sa Marsa opal, tema je u pocetku bila sustret modelara u VZ pa smo lagano zbog nesretnog slucaja skrenuli na sigurnost i adekvatno koristenje LiPo baterije a ti sad krenuo u Ameriku preko Dojčlanda, jos malo pa cemo svi skupa biti u nekog gay baru na Floridi...
ajde Igore lock ili preseli dio postova na drugu temu...
p.s.
Iwek bez ljutnje ali sviras kurcu
tako je


Okupili smo se ovdje da razmijenjujemo iskustva,mislim da je vecina ovdje zbog toga pa ako moje iskustvo nekome ne odgovara zasto da ge
ne pobije Argumentima ali vecina Vas ne zna sto je to a to je najbolji pokazatelj da su pojedinci kao recimo Ti Balkanske Sirovine pa bih te
molio ali BEZ LJUTNJE da rijeci upucene meni,
"Sviras Kurcu"
uputis tvome Tati ili moze biti i Mami !

Bez ljutnje !

Poz. Iv
pa jbg netko mora biti i balkanska sirovina, ne mozemo svi biti amerikanci i glumiti finocu, jebo to, nema kod nas sad me ljubi sad me jebi, ili primas ili dajes, ostale opcije su samo za amere ;)

Re: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

Reply #5
da vidim cestom br. 35 pa drito u St. Paul ja ti ove godine nebum isel u Minnesotu bil sam u S.F. ali je kćer bila nešto predavala na Mac Alister faksu u St.Paulu.
i posalji slike, kaj je došla već zima do vas ???
ko leti visoko , nisko padne

 

Re: Putopis - Ruklina proputovanja Amerikom

Reply #6
dobro kolega Iwek from Desi Mojnes, j***te ti ko da si sa Marsa opal, tema je u pocetku bila sustret modelara u VZ pa smo lagano zbog nesretnog slucaja skrenuli na sigurnost i adekvatno koristenje LiPo baterije a ti sad krenuo u Ameriku preko Dojčlanda, jos malo pa cemo svi skupa biti u nekog gay baru na Floridi...
ajde Igore lock ili preseli dio postova na drugu temu...
p.s.
Iwek bez ljutnje ali sviras kurcu

zeljar a zbilja si seljčina, uzput ovaj gospon ti može biti i tata i deda a ja samo tata i da sam te ja delal , otišel bi ti sa prljavom vodom
ko leti visoko , nisko padne