Skip to main content

Topic: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin (Read 61798 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #135
a da probamo sa butanom, klinci ionako ne puše?

Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #136
a da probamo sa butanom, klinci ionako ne puše?


HA HA ...Ali bit je da riba leti:)
Probaj rađe s vodikom,ali nemoj doma !
Da se nadovežem na Denisa,ispada da udisanje helija (i to ovog čistog ) je dosta pogubno za glasnice(to sam saznao od jednog mladog kolege modelara iz Vž) naglo širenje i stezanje glasnica uslijed djelovanja helija je pogubno...
Inače mi svaki put kad ispuštamo dio helija iz cepa imamo helij parti sa padanjem po podu:(

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #137
mene ne zanima radi ribe vec bi punili balone i koristili ih kao pylone.

zovite i nas na helij partije, nije ok da se samo vi zabavljate ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #138
evo moje lipo bag došle sad ipak malo bolje spavam :)


Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #140
A vidim da nije 100% zaštita a to i na njima piše da samo ublažavaju da nebi tog trenutka napavile veču štetu.
Baterije sam preselio u kupaonu  :) jest da ženi nije sjelo isprve ali tu su najsigurnije .
Još budem nabavio pravi alu kofer s debljom stjenkom i to je to.

lp lija

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #141
ma da , nova kupaona uvijek  dobro dođe...

dobro , dobro , nebi se smel  tak zezati ... ali nisu ni moje daleko

u nekom sefu za pare iz peveca ... mislim da sam takav več videl na forumu , uglavom ako u njemu nekaj prdne treba brzo trčati da te nekaj ne pogodi u glavu  ...... čista kvaliteta kutije ... made in prc.

no opreza nikad dosta...
dx9-xd8-gobac630

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #142
ma da , nova kupaona uvijek  dobro dođe...

dobro , dobro , nebi se smel  tak zezati ... ali nisu ni moje daleko

u nekom sefu za pare iz peveca ... mislim da sam takav več videl na forumu , uglavom ako u njemu nekaj prdne treba brzo trčati da te nekaj ne pogodi u glavu  ...... čista kvaliteta kutije ... made in prc.

no opreza nikad dosta...

Nije moja kupaona :D ali mislim da su tu najsigurnije odnosno mi.

Odg: 23.10. 2011. Okupljanje povodom 10 godina postojanja Modelarskog Centra Varaždin

Reply #143
Vidim da je ovaj incident potaknuo mnoge da razmisle o sigurnosti LiPo baterija. Nadam se da ce ovaj povecani oprez sprijeciti poneku slicnu nezgodu u buducnosti. U znak zahvalnosti za kolege koji su priskocili u pomoc sa protupozarnim aparatom i nisu htjeli nikakovu naknadu (aparat treba servisirati i napuniti nakon praznjenja) nabavio sam novi protupozarni aparat (2Kg) i od sada cu ga uvijek imati u autu i na pisti kad se bude letjelo. Ako negdje u mojem prisustvu do slicnog incidenta ipak dodje rado cu uskociti i pomoci sa svojim aparatom.

Hvala jos jednom svima na podrsci.

Vidimo se.
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.