Skip to main content

Topic: Crash report TEMA (Read 7265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Crash report TEMA

Ajde ljudi, ne budite p... Nisi modelar ako nisi imao crash!

Ako imate volje, ovdje objavljujte svoje crashove, osim tužnih i smiješnih priča, biti će sigurno poučnih...


Odg: Crash report TEMA

Reply #2
Snimak je prekrasan. Meni je žao što si skršio quad, ali kako sam napisao u komentaru videa - snima vrijedi zlata.

Osim toga, dobro je da si otvorio ovu temu. Bit će tu još videa i slika skršenih leteće-padajućih dragocjenosti.

LP,
milan
---

Odg: Crash report TEMA

Reply #3
Evo jedan od mojih arhivnih.

Skrsio Skyhunter zbog letenja u kanjonu. Naime rth sistemi ne vide zidove od kanjona pa ako izgubis video link, bye bye.

http://www.youtube.com/watch?v=uDVw_74Spkw


Odg: Crash report TEMA

Reply #5
Ali fakat interesantno koliko malo crasheva se na forumu vidi... Mora bit da Rvati full malo padaju... :)

Odg: Crash report TEMA

Reply #6
Moj neces ni vidjet jer je ostao zapisan na izgubljenoj kameri zajedno sa izgubljenim quadom. Nazalost, ja tad nisam imao screamy. Da jesam, nebih sad u tuzi gledao tvoj video. Zapravo, polomio si quad, ali ces ga popravit, tako da imas poprilicno srece.

Kad gledam tvoj video, sjetim se pogleda iz FPV naocala u trenu pada. Samo trajalo je puno krace, jer sam bio nisko. Nimalo ugodan osjecaj.

Sta je bilo?

Odg: Crash report TEMA

Reply #7
Kako sam rekao, vjerojatno escovi...

Odg: Crash report TEMA

Reply #8
Nemoj me cimat imamo iste :)

Odg: Crash report TEMA

Reply #9
Jesi naso ovaj polomljeni propeler? Mozda je on jos u zraku puko?

Odg: Crash report TEMA

Reply #10
Eto reko Jazo da je cuo nedavno da se znaju sa Nazom ne-voljeti. Ja danas narucio bs30a...

Odg: Crash report TEMA

Reply #11
Svi su propovi bili na broju.

Odg: Crash report TEMA

Reply #12
Eto reko Jazo da je cuo nedavno da se znaju sa Nazom ne-voljeti. Ja danas narucio bs30a...

Njih sam ja imao, pa zveknuo. Otpisao sam njih iz uzroka pada, jer vele svi da su pouzdani.

Odg: Crash report TEMA

Reply #13
Snimak je prekrasan. Mislim da je vrijedilo malo i skršiti avionček, sve za dobar video.

BTW, video link je bio na 5.8 GHz? Tu i malo vlažnija trava ili grm može jako degradirati signal.

LP,
milan
---

EDIT: Danas se jako loše osjećam pa sam pobrkao lončiće i nisam odgovorio na pravi post. A citat opet ne radi (učitava se)... iscrpljen, odoh spavati... kasnije ću ispraviti...

EDIT2: Sad se ne sjećam kome je bio namjenjen ovaj komentar. Malo-mao pa me zeza citat...

Odg: Crash report TEMA

Reply #14
Jao Dag ode jaza -.-,steta ga je,pa kako s quadom u oblake  :o ,ja se to nikad nebi usudio,jos uspon ide ali spustanje je problematicno,kad bi barem islo to tako s quadom lijepo na 300-400m i onda direktno dolje,bez gasa i trosenja baterije,al nejde.Zao mi je zbog quada,al fixat ces ti to :)