Skip to main content

Topic: TSA Infusion na HobbyKingu (Read 2050 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #1
lijepo lijepo, ali za tu lovu se da stagod boljega piknut.... jos pogotovo ak imas tu lovu, pa se pokrijes sa jos plus minus sto baksa.... da se i gobca :P nac.... ali ak nis drugo šire paletu kak oni vele pro spec helija, mozda bude još toga... do tada u lijepim snovima i rexom u zraku ;) jesi sastavio 550 jura?

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #2
Nisam.  :)Drugi paket je tu, sutra idem po njega (motor, sable, FBL i prijemnik) pa trebam narucit batke i Align dijelove. Tako da još nekih cirka mjesec dana nema letenja s 550. Moram i 450 prodat da bi ove dijelove kupio tak da možda i duže...


-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #3
Bolje od TSA? Pa to je sami vrh (mislim, sve je to "uz bok" jedno drugom)
Ne znam koji bi bio bolji 700 nitro po tebi?
Osim toga - SAB nema nitro helije
MAK Zapad

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #4
imas i elektro... jednostavno nevolim taj kontra okrenuti swash...

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #5
Meni je heli brutala i predobro mi 'zgleda :)
Ali i dalje samo Protos u moju štalu kaj se elektra tiče, iako novi gasseri su čudo, snage skoro ko nitro, al su jake skupi
MAK Zapad

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #6
Meni je heli brutala i predobro mi 'zgleda :)
Ali i dalje samo Protos u moju štalu kaj se elektra tiče, iako novi gasseri su čudo, snage skoro ko nitro, al su jake skupi
e tu sam te čeko.... gasser.... tu bi se nekaj i mogli nas dva dogovorit.... al polako....

 

Odg: TSA Infusion na HobbyKingu

Reply #7
Mene nisu privlačili jer su motori bili katastrofalno slabi. Century Radikal s dobrim motorom je BRUTALA, baš vidio prije par dana video na helifreaku, tip ga fino maže, OK manje snage nek elektro ili nitro, ali sasvim dovoljno. Bude i to jednog dana :)
MAK Zapad