Skip to main content

Topic: dx7 problemcic (Read 2256 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dx7 problemcic

danas dobio stanicu i imam mali problem sve radi osim gasa kad dam gas motor se ne okrece ali pitch radi dize se

dali netko zna sta da pogledam da to namjestim

reciver je onaj s hk orange sprktrum reciver

Odg: dx7 problemcic

Reply #1
Jel si sam programirao ili je vec bio model?
Pogledaj jel treba re ersari kanal gasa ili je Throttle hold ukljucen.

Sto kaze regler kad mu da struje?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dx7 problemcic

Reply #2
uspio rijesit,
 gas je bio reverse i regler je bipao kao da je u edit modu
 samo sto ja nisam odmah skuzio nego tek kad se pocelo to sve vrtit jer sam slucajno dao gas do kraja
onda sam skuzio i da je gas reverse i da regler daje znak za edit mode


Odg: dx7 problemcic

Reply #3
opet imam problem ovaj put me zeza rudder
pre osjetljiv mi je rep sa jako malim pomakom palice repni servo jako brzo reagira i ode do kraja

u letu kad malo samo taknem palicu rep se pocne okretat ko da sam je pomaknuo do kraja

kako da to napravim??  :'(

Odg: dx7 problemcic

Reply #4
Najbolje ti je da se zamjenes samnom za stanicu...to ti se nikada nece desiti s njom.... :D HK6ch


Odg: dx7 problemcic

Reply #5

;D

Odg: dx7 problemcic

Reply #6
opet imam problem ovaj put me zeza rudder
pre osjetljiv mi je rep sa jako malim pomakom palice repni servo jako brzo reagira i ode do kraja

u letu kad malo samo taknem palicu rep se pocne okretat ko da sam je pomaknuo do kraja

kako da to napravim??  :'(

Po meni bi mogle biti dvije stvari...

Prvo, provjeri koliki ti je hod repnog serva podesen na gyro-u..

Ja imam mali sarafic na gyro-u pomocu kojega odredjujem granice kretanja repnog serva i to treba biti podeseno tako da kod maksimalnog otklona lijeve palice, servo ne tuce u rub niti na jednu stranu.

Drugo, provjeri da ti na DX7 nije postavljena negativna vrijednost za Expo na rudderu...

Nadam se da sam pomogao :)

Odg: dx7 problemcic

Reply #7
opet imam problem ovaj put me zeza rudder
pre osjetljiv mi je rep sa jako malim pomakom palice repni servo jako brzo reagira i ode do kraja

u letu kad malo samo taknem palicu rep se pocne okretat ko da sam je pomaknuo do kraja

kako da to napravim??  :'(

Po meni bi mogle biti dvije stvari...

Prvo, provjeri koliki ti je hod repnog serva podesen na gyro-u..

Ja imam mali sarafic na gyro-u pomocu kojega odredjujem granice kretanja repnog serva i to treba biti podeseno tako da kod maksimalnog otklona lijeve palice, servo ne tuce u rub niti na jednu stranu.

Drugo, provjeri da ti na DX7 nije postavljena negativna vrijednost za Expo na rudderu...

Nadam se da sam pomogao :)

Hvala denis rijesio stavio +25 expo i D/R na 75% i radi lijepo  :)