Skip to main content

Topic: copterX CX 450pro v3 (Read 1735 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #1
Helikopter je zakon, ali nemoj koristiti tu electroniku!
Od cijeloga paketa samo je motor ok al ostalo je tapija, bilo bi šteta razbiti heli zbog lošeg serva itd...

btw šasija 450pro ti je fantastična za održavanje
InnovationMatters

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #2
mislio sam elektroniku moju sa hk na coptera a ovu od coptera na hk
hk ne mislim vozikat ali volio bi da ima elektroniku ako se ikad pozelim zivcirat pokusavajuci ga ustimat  ;D

nemam ni ja pojma sta bi sad bi malo uzeo coptera 500 pa 450 pa hk600 pa t-rexa 450
uglavnom pojma nemam

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #3
Vidim ja da ti voliš kemijat tamo di nema potrebe  :D
Koju elektroniku imaš na HK? I kaj te konkretno smeta na njemu da ga ne možeš uštelat?
MAK Zapad

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #4
mislio sam elektroniku moju sa hk na coptera a ovu od coptera na hk
hk ne mislim vozikat ali volio bi da ima elektroniku ako se ikad pozelim zivcirat pokusavajuci ga ustimat  ;D

nemam ni ja pojma sta bi sad bi malo uzeo coptera 500 pa 450 pa hk600 pa t-rexa 450
uglavnom pojma nemam

Nemoj hk600, treba uložit u kit još 150 dolkasa (Align djelova) da bi valjao išta, a opet nije dobar kao original...
Ima negdje tema na forumu, frajer slagao i piše o kvaliteti djelova...
Uzmi tarota, sad je on najbolji klon jel ?


...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #5
kolko ja znam nema trarot 600

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #6
mislio sam elektroniku moju sa hk na coptera a ovu od coptera na hk
hk ne mislim vozikat ali volio bi da ima elektroniku ako se ikad pozelim zivcirat pokusavajuci ga ustimat  ;D

nemam ni ja pojma sta bi sad bi malo uzeo coptera 500 pa 450 pa hk600 pa t-rexa 450
uglavnom pojma nemam

nisi ti to loše zamislio međutim za tih 50$ plus 10-15$ transport za taj paket elektronike možeš kupiti;
Typhoon 2215, Turnigy Plush 30A, GA250 mini mems, Henge D922MG i 3x HT900   <<----- ovo ti je barem dva puta bolja elektronika nego taj package od copter x-a

Btw što se klasa tiče,
lijepo je imati veći heli ali treba opušteno učiti osnove a ne strepiti hočeš li ga razbiti ili ne ako me kužiš.
HK450pro belt ti je prava stvar, to je fantastičan heli što se održavanja tiče.
npr.  napokon uštimaš heli odeš letit i crashhhhh, rep se savije bla bla, za razliku od 450 v2 i gt, na pro-u samo promjeniš tail boom spojiš tail push rod nazad i zamisli to je to, nema ponovnog traženja mehaničke pozicije repnog serva i uštimavanje.
InnovationMatters

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #7
Ja imam CopterX-ove. Na njih uvijek stavim align kugle i linkove, glavni i auto zupčanik i glavnu osovinu.Tail pitch slider katkad ima lufta pa i njega računaj isto.  Bilo bi dobro u startu uzet i kakve dobre ležajeve za repnu i glavnu osovinu (boca npr) jer ovi brzo odu pa se opet treba rastavljat i mučit. Inače imam i Align-ove pa mogu reć da osim finiša i nema neke velike razlike u kvaliteti. Mislim ima ali kad cjene usporediš za air frame to je nebitno.
Enlight me!

Odg: copterX CX 450pro v3

Reply #8
ma uzet cu samo kit,pa jednog dan mozda i elektroniku za hk, zasad ce hk stajat prazan

hvala na pomoci