Skip to main content

Topic: fbl (Read 8967 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: fbl

Reply #33
To valjda kako kome više paše - nekima je V-Bar bog i batina, netko se kune u SK720, MicroBeast ili čak i 3GX.
Ja znam da je mene MB oduševio jer se jako lako setupira i heli leti super (što se sport letenja tiče), vjetar jedva da se osjeti (u odnosu na FB verziju).
Jedino me sljetanja malo muče, ako nisu na savršeno ravnu podlogu, onda se želi prevrnut (ne znam da li je na svima tako)
MAK Zapad

Odg: fbl

Reply #34
Pa malo ga skompenziras na ciklici kad sleces. cim imas input na palici zaobilazis stabilizaciju. ili se poigraj sa gainovima ele/ail. Mozda ti prebrzo reagira.
Ma ljudi sve je to ista pasta, sve to radi ljepo. Eto trenutno imamo i flymentora i CX-3x900 i v-bar i beastX i sve to radi krasno. ja ostajem na  beastu jer za cijenu mikada imas dva beasta, plus lako ga setapirat a mali je lagan i izgleda do jaja sa alu kejsingom. Mini V-bar je krasna sprava ali opet 300 eurica dodje  ???
Enlight me!

Odg: fbl

Reply #35
mini vbar je299usda plavi expres
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: fbl

Reply #36
Ali pitanje je koliko jedan prosječni pilot helija može profitirati od V-Bara. Druga stvar ako ti se ne sviđa način setupiranja ili nešto takvoga.
Pa i ozbiljna ekipa leti na jeftinijim unitima i rade čuda  :)
MAK Zapad

Odg: fbl

Reply #37
Meni se svidja nacin podesavanja preko kompa kad su ti svi parametri dostupni i pregledni.
Osim toga kod V-bara stanica radi bez ikakvih mikseva, expoa, CCPM-a, ... sve je u V-baru, sad je i governor u v-baru (znam da to mogu i drugi).
Slazem se da je microbeast, 3GX jednostavniji za upotrebu (ja imam 3GX) ali meni se to ne svidja.
Ovaj dio sa osjetljivim sletanjem je manje izrazen na V-baru nego na 3GXu.
Dodjes na par desetaka cm i stisnes throttle cut.
Inace citajuci po forumima o microbestu stekao sam dojam da ima dosta nedostataka, vise nego 3GX (iako baza korisnika MB je veca pa valjda zato ima i vise nezadovoljnika).
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: fbl

Reply #38
Ja uvijek slijećem s throttle holdom. No možda je i stvar do loše stock spužve koja mu prenese previše vibracija kad dotakne tlo, pa malo povampiri.
MB također sve može mixati, a možeš složit i da si na stanici podesiš D/R i expo. Osim toga, sad i verziju 3 možeš podešavati preko kompa, ak te to veseli  :)
Ali ono najbitnije - letne karakteristike - vjerojatno tek tu v-bar dolazi do izražaja, kod nekakvog hard 3d-a. EDIT: i ne smijemo zaboravit V-Barov governor, koji je navodno mrak mrakova
MAK Zapad

Odg: fbl

Reply #39
Ja uvijek slijećem s throttle holdom.

Jel probas prebacit u normal mode u letu pa onda sletis. Ja na multiblejdu nemam problem sletit u normal modu, al opet imam skejl blejdove flexibilne na rigidnoj glavi. Mozda oni ubiju sta zvrkavosti od beasta?
Enlight me!

Odg: fbl

Reply #40
Da, prebacim u normal da malo padne headspeed, onda kliknem throttle hold i polako ga spustim. Evo baš mi stigli svi potrebni dijelovi, pa kad ga opet složim javim kak se ponaša
MAK Zapad