Skip to main content

Topic: 450 motor (Read 1489 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

450 motor

Trebam pomoć oko motora
Trenutni Turnigy 2215 3550 kV mi je malo slab. Da li da jednostavno stavim Tarot 450M (3.5 mm osovina i 3800 kV) i 14t pinion ili Scorpion 2221-2010 V2 i 6S 1300mAh batke? Ili neki Scorpion na 4S?
To ne namjeravam raditi uskoro zbog financija (Tarot motor imam novi doma, dobio ga uz heli, ali ako će razlika biti mala ne da mi se rastavljati sad)
Od 6S me odbija cijena baterija (računam da je min 5 komada ak se želiš bar malo izletit), rado bih ostao na 3S ali ak moram kupovat novog Scorpiona da bih dobio nekakve performanse, nisam baš napet
Kaj velite?
MAK Zapad

Odg: 450 motor

Reply #1
E da, i kako bi CC Bec podnio 22V (isto pitanje i za HW Platinum ESC)? I ESC i BEC su deklarirani do 6S... Znam da bi struja u cijelom krugu bila manja, mogao bih koristiti 15C baterije i sve bi bilo hladnije, samo ne znam kak bi napon utjecao na ESC i BEC (u slučaju 6S setupa)
MAK Zapad


Odg: 450 motor

Reply #3
Bolje od Scorpiona?
MAK Zapad

Odg: 450 motor

Reply #4
Osobno mislim da da. Imao sam skorpiona na 450, a align na 550 me oduševio. Nikako mi se ne sviđa što scorpion na osovini nema izbrušen utor.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 450 motor

Reply #5
Imam Dremel za to, tak da mi to nije frka.. A i ovaj Align je dosta jeftiniji od Scorpa, hmmm primamljivo :D ... Mislim da ću mu dati priliku, tamo negdje iza N.G.
MAK Zapad