Skip to main content

Topic: imbus kljuc u Zgu? (Read 5161 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

imbus kljuc u Zgu?

Ima mozda neko kakvu ideju gdje u Zagrebu kupiti donekle kvalitetan imbus kljuc od 1,5mm?
Vrh mi na mojem pukao, a bas bi sarafao:)) Mozda za prodat neko nekaj?
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti


Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #2
ja koristim Unior imbus znači Unior alati ako ja imam u N. Gradiški dvije trgovine koje drže u Zagrebu ih je dvadeset puta više bar. košta 2 kune
 recimo:
http://www.zutestranice.com/zs/tag/alati%20Unior

Hvala na pomoci kolega, imao sam unior set i ovi mali su se "stripnuli" nakon 2-3 sarafa, isto kao i lux, stanley i sl.
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #3
Probao sam imbuse iz bauhausa , baumaxa, raznih željezara gdje pola ih nema ništa toliko malo, i svi, ama baš svi su se vrlo brzo stripali.
Kupio sam s HK-a one s nekom fancy ručkom, i drže se ok.
I također još iz bauhausa neke male koje su imali s zelenom drškom.
Kupio dva jedan strgao nesretno i otišao kupiti ih još i više ih nisu imali, čak mi ni lik nije znao reći koji su to bili.
E oni su bili OK. crni s crnom plastićnom ručkicom i zelenim vrhom na ručki. Donji dio je bio od dvije vrste metala barem je tako izgledalo.

Koji bed kad ih više nije bilo, no doduše nisam već neko vrijeme bio u bauhausu, pa možda vrijedi pogledati.

Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #4
Ne znam za ZG, ali u Slav. Brodu sam kupio imbus Unior u OBI-ju.
Pazi sad: cijena 0.89 kn :D
Sve i da nisu kvalitetni, kupiš deset komada i šarafaš...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #6
neznam dali ste skuzili ali imbus ako preforsiras tj ako se okrene samo skratis za dva -tri mm i imas novi i tako dok ne bude prekratak  jako jednostavno a pogotovo s tim malim jer ih je lako preforsirati  :-*

Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #7
Ja sam u pocetku muku mucio s tim imbusima (posebno tim najmanjim), ali evo sada vec dulje vrijeme imam one sa HeliDirect i mogu reci da su savrseni... Prije ce se stripati saraf nego imbus.

Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #8
Ja sam u pocetku muku mucio s tim imbusima (posebno tim najmanjim), ali evo sada vec dulje vrijeme imam one sa HeliDirect i mogu reci da su savrseni... Prije ce se stripati saraf nego imbus.

A koje to s helidirect-a?




Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #12
uzmi sa hk ali iskljucivo one sto su crni,nikako te  metalik ili bronzane.provereno su dobri ja ik koristim vec duzi period a pre toga sam muku mucio sa raznim.

Odg: imbus kljuc u Zgu?

Reply #13
Meni su se ovi crni Turnigy stripali u jednom danu, dok sam s ovim metalik prezadovoljan  :D
MAK Zapad