Skip to main content

Poll

Želim prisustvovati kao:

  • Natjecatelj
    5 (19.2%)
  • Promatrač
    21 (80.8%)

Total Members Voted: 25

Topic: 3DX Croatia 2012 (Read 12897 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #30
Svaka čast za ideju i inicijativu!
Ja bih se prijavio kao natjecatelj, ali zbog prirode mog posla male su sanse da cu moc prisustvovati. Radim na brodu (4 tjedna off i 4 on) i kako stvari sada stoje, u rujnu bih bio tek iza 16og. Ali i to se moze promijeniti tako da za sad stvarno ne znam dal cu bit u mogucnosti prisustvovati. Nadam se da ovo nece biti prvo i posljednje natjecanje i da cu moc prisustvovati, ako ne ovaj onda slijedeci put.
Jos jednom sve pohvale za ideju i nadam se uspjesnoj realizaciji!
Pozdrav iz Malezije!
Spektrum DX8, Phoenix Sim
Blade mcx, Blade CX2
Protos 500 CF, Trex 600 12S, Logo 600SE
Raptor 60 V2 O.S.91

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #31
Svaka čast za ideju i inicijativu!
Ja bih se prijavio kao natjecatelj, ali zbog prirode mog posla male su sanse da cu moc prisustvovati. Radim na brodu (4 tjedna off i 4 on) i kako stvari sada stoje, u rujnu bih bio tek iza 16og. Ali i to se moze promijeniti tako da za sad stvarno ne znam dal cu bit u mogucnosti prisustvovati. Nadam se da ovo nece biti prvo i posljednje natjecanje i da cu moc prisustvovati, ako ne ovaj onda slijedeci put.
Jos jednom sve pohvale za ideju i nadam se uspjesnoj realizaciji!
Pozdrav iz Malezije!

Hvala Zole na ljepim željama! Za sada je neki okvirni datum 15.9. Datum je za sada fleksibilan (može biti i 22.9), pa zajedno sa sudionicima možemo dogovoriti eventualni pomak.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3



Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #34
Evo, samo da javim, glavni sudac je potvrdio dolazak :). Svi papiri su spremni i uskoro će se otvoriti mini site 3DX croatia. Mogli bi se naći malo na letenju i da popričamo. Molio bi sve koji su glasali "kao natjecatelj" ;) da mi se jave na e-mail, ne na PM.

LP!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #35
Buš mi pustil emajl na PM onda
MAK Zapad


Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #37
Jao vidi čuda!  ;D
MAK Zapad

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #38
Nažalost ništa od ovog eventa, premalo nas je. Prijavilo se samo 4 osobe. Ništa, možda kada nas bude malo više (možda sljedeće godine), će biti nešto.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #39
Nevjerovatno da se ne moze skupit 5 natjecatelja da se pokrene malo i ova stvar
A ima Vas koji letite helice bar 50 u Hrvatskoj, ljudi se jednostavno boje da netko nije bolji od njih ovak se mogu bar hvalit letil sam ovak letil sam onak , a kad dode do eventa onda se pokriju preko usiju
Zalosno, bitno je sudjelovat ne trba pobjedit
Luxo svaka cast na angaziranju i trudu
Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #40
Šteta, ja sam baš razočaran  :(
Bio bi to super event, pa makar nas se skupilo samo 5. Ima u Hrvatskoj sigurno 20 ljudi, ako ne i više, koji bi bez problema mogli odletjeti taj program
MAK Zapad

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #41
Onog trena dečki, kada skupimo više ljudi, a bilo tko mi se može javiti, organiziramo događaj. A bit će i to valjda jednog dana.

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #42
Može se organizirati za prvu ruku nekaj samo da se vidi koliko će ljudi stvarno doći i letjeti po programu jedan let.
 
Nešto kao generalna proba. To bi zainteresiralo više ljudi.
 
Inače Luxo svaka čast na trudu i ne treba očekivati čudo za prvi takav event, mic po mic polako.


Odg: 3DX Croatia 2012

Reply #44
Ajde skupi 5 i lako se opet pokrene...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3