Skip to main content

Topic: Twinstar (multi engine) (Read 4845 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Twinstar (multi engine)

Rspon krila 1,44m
Dužina trupa 1,27m
Povrsina nosećih povrsina: 36.1 dm²
Opterećenje krila: 64-70 g/dm2
Težina 3kg TOM
Pogonska skupina: 2 X OS 25LA (4ccm-output na shaftu  0.59 hp @ 15,000 rpm)
Avionika: fc-16 35mhz iz 1997 kad sam poceo svoje druzenje s rc modelima
               6x standard servo 4,2kg.

Performance: Model je prilicno živahan i brz, no nakon 10tak godina izbivanja s rc scene, handling je u performansama rookija poput mene.
                      S jednim motorom leti u blago penjucim zaokretu, te se planiranje sljetanja moze izvesti u formiranju sk. kruga bez stresa.
                    


Twinstar landing@LDZL

Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #1
Slušaj Krkane , model je fantastičan i Tvoja pilotska vještina je na visokom nivou  ;).Take-off(vidio sam i drugi video) i landing izvedeni bez greške (da imaš flaperone ili flapsove, bilo bi ti lakše i sporije.) :)
Nego reci pobogu čemu onaj smijeh do suza na slijetanju...?? ???....bit će nervoza kod Tvog kolege  :D...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #2
skepticizam "pilota na velikim pticicama" da će ukomadu doc na zemlju bio je prilican.  ::)

Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #3
Ti znaš da  full-size piloti imaju najveći respekt (zabrinutost  :'())...shvatio sam, odmah, odakle dolaziš... ;) LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #4
Imam jedan upit zasve korisnike metanolaca: Gdje nabavljate gorivo? prekopao sam sve poznate dobavljace po zg i ništa.

Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #5
Zbog komplicirane i skupe nabave ,spomenutog goriva,prešao na elektro pogon i preporodio se..... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #8
Imam jedan upit zasve korisnike metanolaca: Gdje nabavljate gorivo? prekopao sam sve poznate dobavljace po zg i ništa.

bok!

ja sam svojevremeno uzimao kod Koleta u Brežicama - 1 galon nekih 20 EUR. No to je bilo prije par godina, nisam se nešto naletio s nitrom od onda...

http://www.trgovinamodelar.com/

Znam da je uvijek bilo pametno nazvati Koleta prije nego bi dolazio tamo.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #9
Hvala na linkovima, nestašica metanola ocigledno, a i vidim da većina leti na elektro. Nekako se nemogu ostaviti smrada, ulja i potučenih prstiju :)


Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #11
ja svake godine slozim neki elektro, odnesem model 4-5 puta na livadu i onda se sjetim da je isto bilo i prosle godine i da ne volim elektro.  :)

mozda je problem da nisam imao elektro setup iznad 350w pa su to uvijek mali avionceki?  jaci setupi previse kostaju pa su mi u ovo doba nezaposlenosti i nedostupni.
struja zakon, nitro USTAV



Odg: Twinstar (multi engine)

Reply #14
Mali update:

danasnji let(17/09/2013) s 16kts bocnog vjetra. cca 1h u zraku total.
Analiza leta: folija i stajni trap su takav shit da cu morat to s vremenom zamjeniti.

RC Twinstar Fun