Skip to main content

Topic: futaba gy501 (Read 1605 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

futaba gy501

u prilici sam kupiti navedeni gyro , gy501, mislio sam ga staviti na blade 400 , dali netko ima kakva iskustva sa tim gyroem i koji bi servo preporučili............ hvala
dx9-xd8-gobac630

Odg: futaba gy501

Reply #1
koliko če te izači taj gyro, ako je blizu 500kn predlažem da uzmeš spartan quark na hobby kingu, postoji stranica na kojoj se dijele kodovi, evo link http://hk.rc-international.info/swarm
ako link ne uspije prikazati codove spartan quarka onda samo napiši spartan u searchu iznad kodova. možeš kupiti spartan za 100$ ukupno, spartan quark je najbolji gyro

 LP
InnovationMatters

Odg: futaba gy501

Reply #2
uzel sam ebayu , bilo na aukciji ,..... sad več vidim da me bude lik oderal za poštarinu pa bum izašel preskupo....,
tak je to kad aukcioniraš... :-[
dx9-xd8-gobac630

Odg: futaba gy501

Reply #3
Bio je do danas Spartan Quark za 95 dolara na hobby kingu. Stavo sam buddy code prije 2 tjedna. Ne znam da li to jos vrijedi...

 

Odg: futaba gy501

Reply #4
Bio je do danas Spartan Quark za 95 dolara na hobby kingu. Stavo sam buddy code prije 2 tjedna. Ne znam da li to jos vrijedi...

Bok Lajt o/
probaj staviti kod na RC international, ja sam stavio šasiju od hk450pro i u roku od 2 sata dobio sam reward credits, jej =)
InnovationMatters