Skip to main content

Topic: Quanum DIY oćale za sirotinju (Read 29719 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #15
Narucio sam i ja jedne za ulazak u fpv vjerujem da ce biti ok :)


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #17
Javi rezultete, imao sam u planu to uzet kad skupim koju kintu  :D
Leti samo leti :-)

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #18

24.6.2014. 19:35:00   SINGAPORE   SINGAPORE S05   Insert item into bag

:)
deset dana i stiže ti!


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #19
evo moje danas stigle!  sve fino napravljeno, monitor-čič ima odličnu rezoluciju, mogučnost postavljanja svjetline kontrasta i boje, te format 16:9 i 4:3,
preporucujem, ne samo sirotinji!


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #20
Javi dojmove kad poletis
Lp,
Alex

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #21
imam ja tako nesto vec duze vrjeme ali je rucni rad, samo je monitor 7" i povecalo A5 sa ebaya, predobra stvar, imas osjecaj da imas ogroman ekran predsobom, svi detalji od storma se vide super, imam ja i video naocale, ali mi je nekako bolje letiti na ovo jer je veca slika!  slika je odlicna!

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #22
Jel netko isprobao ovaj komplet, bas me zanima kako radi

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #23
Ima vec dosta ekipe sa foruma tu stvarcicu. Ja sam se ipak odlucio na DIY ocale sa 5 incnim monitorom koji je trenutno na carini.

A ovo je od nedavno dostupno i na HK EU, za sitnu lovu. Tako da ako se netko premisljao, sad to moze dobiti za 5-7 dana doma :)




Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #24
Bas me zanima kakav je osjecaj kad ti je 5" display blizu ociju. Kolika je u biti udaljenost. Ali mislim je bi bilo zakon da je onaj monitor sa 800x480 rezolucijom, jer koliko vidim ovi 3.5" imaju slabu rezoluciju 320x240. Ako netko to slozi I da je u ZG bas bi probao jedan let da vidim kako to funkcionira

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #25
ok je posto jos izmedju dodje fresnel leca. Isprobao sam, ali na mobitelu, pustit video tvog fpv-a, i gledat kroz lecu haha :)

Zato sam ja i iso na veci monitor sa 800x480. Dvoumio sam se izmedju 4.3 i 5 incha. Vidjet cu kad petica stigne. Za pocetak sam uzeo jeftini monitor, pa ako mi se dopadne, uzet cu nesto bez bluescreen-a.

Sto se tice udaljenosti, to se postima kako ti najbolje odgovara pomicanjem lece od monitora/ociju.

Stici ce mi ovih dana taj ekran sa carine (ako ne strajkaju), pa stavim dojmove tu u temu.

Probao sam tvoje fat sharkice, i iskreno, nisam nesto ocaran, ocekivao sam vise od tog :) Ne znaci da je ovakav ekran bolji, ali opet...
Cak i vani ima ekipe koja leti i na fatshark, i na ovak nesto, i vele da s tim radije lete.

Samo treba dobro (realno) podesit udaljenost lece od ekrana, da se sto realnije dobije osjecaj prostora. Valjda :)


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #26
Ono sto mi jos fali je neki OSD, barem da imam osjecaj nagiba i horizonta, a i podaci o batki, udaljenosti, i brzini nisu za baciti, posto mi je tesko procjenit brzinu preko ekrana.

Jos sam zelen u tome :)

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #27
Ajde bas me zanima. Ali ja ipak sam fatshark fan, ali samo dominator, ostali modeli su koma. Moram poceti skupljati za dominator HD, navodno jos bolja slika I ima ugradjeni DVR tako kad padnes imas snimku pa je lakse uci u trag modelu

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #28
Ja mogu ponijeti Quanumice i minija kad cu dolazit s autom (izgledno - ponedjeljak) kad stigne ova zadnja grupna narudzba, pa ako se negdje dogovorimo...

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #29
Ajde bas me zanima. Ali ja ipak sam fatshark fan, ali samo dominator, ostali modeli su koma. Moram poceti skupljati za dominator HD, navodno jos bolja slika I ima ugradjeni DVR tako kad padnes imas snimku pa je lakse uci u trag modelu

evo malo informacija svjezih  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=KKtNfJNWbjk

pa rekoh mozda i prodas dominatorke, znam jednog koji bi kupio  ;D