Skip to main content

Topic: CC3D zajebava (Read 4450 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

CC3D zajebava

Eto danas mi je stigao CC3D kojeg sam kupio,malo sam se pozabavio njime,povezao ga na komp i na openpilot,kad sam isao radit update nije htio jer je pisalo "Timed out while waiting for the board to be fully connected" probao sam i onako prisilno opet isti error.Onda sam ga flashao na cleanflight,to je radilo ali nikako nisam mogao kanale pohvatati jer su bili nekako izmijesani u cleanflight konfiguratoru pa sam se vratio na openpilot.Sad najednom komp vise ne prepoznaje CC3D,plavo svjetlo se ne pali i izgleda da je CC3D dao svoje.Ako netko ima vise iskustva,dal se da to nekako ispravit il je kako sam procitao "brickan" -.-


Odg: CC3D zajebava

Reply #2
To znam tako sam ubacio cleanflight prvi put i bilo je ok ali kad sam vratio baseflight nestalo je plavo svjetlo i komp vise ne prepoznaje cc3d tak da nemogu ponovno flashat :(


Odg: CC3D zajebava

Reply #4
Hvala ali to sam procitao i isto opisuje onaj postupak s ponovnim flashanjem ali ja nmg flashat jer komp ne prepoznaje plocicu od kad sam vratio openpilot :(


Odg: CC3D zajebava

Reply #6
Eee ovo bi bilo savrseno rjesenje,ali naravno FTDI adaptera nemam -.-

Odg: CC3D zajebava

Reply #7
imam ih jedno 3 kom ;D reci od kud si i saljem ti

Odg: CC3D zajebava

Reply #8
Velike zahvale kolegi Ironic za nabavku FTDI adaptera.Javim dalje kad stigne kak ce to proci! :)

Odg: CC3D zajebava

Reply #9
Ja sam imao isti taj problem to je bug u op 15.2 u 14.10 toga nema možeš to rješit tako da istodobno pokreneš taulabs i op, u taulabsu ga u bootloader mod prebaciš ,a u op 15.2 ga flešaš

Odg: CC3D zajebava

Reply #10
To mislis na onaj bug sa updateom?"Timed out while waiting for the board to fully connect"?

Odg: CC3D zajebava

Reply #11
Da to nevalja u 15.2

Odg: CC3D zajebava

Reply #12
Eh to cu pokusavat kad rijesim ovaj problem prvo jer trenutno nesto s bootloaderom ne stima i windows ne prepoznaje plocicu uopce -.-

Odg: CC3D zajebava

Reply #13
Ma to ti je to znam jer sam i ja to isto isprobavo i zblokiro, nisam mogo stavit nazad op pa sam flešo taulabs.....na cleanflightu moraš jedino žice premještat da poloviš komande openpilot to automatski napravi.
sve sam imao gore op 14.10, 15.2 pa cleanflight pa betaflight pa taulabs i sad furam librepilot 15.9 rc2 to je trenutno najbolje meni
čitam tvoj prvi post i sjetim se sebe potpuno isti problem sam imao

Odg: CC3D zajebava

Reply #14
Ali ja sad nmg flashat nista bez FTDI adaptera jer windows zbog zblokabog bootloadera ne prepoznaje plocicu kad ju spojim preko usba.Kak si flesao taj taulabs ak si sve zblokirao ko i ja?