Skip to main content

Topic: Bermudski trokut na Hortikulturi (Read 73968 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #210
Curke, oće doć' ko' danas da se malo ganjamo z autićima? Nemam trenutno niš pametno složeno pa bar to :)

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #211
Curke, oće doć' ko' danas da se malo ganjamo z autićima? Nemam trenutno niš pametno složeno pa bar to :)

Kasno sam vidio,ali slobodno me za ganjanje autićima cimneš drugi put na sms 098-315-885 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #212
Curke, dolazi tko na travicu danas? Oko 12...


Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #214
Da, molim vas da se na Custicu vise ne leti motornjacima, prenesite ekipi sa Luckog. Jebiga, dva aviona - OK, ali u zadnje vrijeme previse ljudi leti tamo - nisu niti pitali smiju li.

Dakle, idemo ljudima na k***c i nemojte vise biti glasni. Predlazem da se okupljamo na Preljevnici biti glasni (kada se voda povuce).

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #215
Je, vikendom ljudima do sada nije smetalo, ali nova ekipa leti svaki dan, pa to vec ide ljudima na k***c!

I naravno ja bas naletim kao dezurni krivac :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #216
A joj. Kak je zavrsilo, si dobil kakvu prijavu, opomenu?


Nazalost to je bilo za ocekivati. Nadajmo se da susjedi ne budu gnjavili Custica ...........
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #217
Ma sve je dobro proslo, covjek je rekao da ovaj put mi nece radit prijavu, ali bilo bi mi zao da Custica gnjave, posto nam je stvarno izasao u susret i ustupio livadu!

Malo se ipak pretjeralo i letilo svaki dan! Ja od sada letim sbacha na preljevnici, posto ne zelim da se jos Custic svada sa susjedima i da ne izgubimo kvalitetnu livadu,

na kojoj bar mozemo vozati ove na struju!

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #218
Jebiga ljudi, treba nešto poduzet. Apeliram na sve neaktivne i slabo aktivne klubove, poduzmite nešto, molim vas...
Ljudi ima, volje ima, para baš i ne ali to nikad nije problem...

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #219
Coljo ili Zed,ajde me pliz nazovite na mob 098-315-885.Tnx!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #220
Ok, pitanje od njuba -- kada je OK vrijeme za letenje na Ćustiću i od koga treba tražiti dopuštenje? Bio sam dva puta tamo sa strujom i nije mi palo na pamet da bi mogao nekome smetati.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #221
Možeš dolazit nedelju i subotu kada god hoćeš. Znalo se dolazit i pokoji četvrtak,petak popodne
ali ovo je postalo previše. Ja bi se na tvom mjestu zadržao na vikendu jel cemo i mi i Ćustić imat
problema. Ak ti se leti prek tjedna, produžiš u kanal 5.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #222
znači samo FPV zujalice i jedralke, cool. pa za to ne treba ćustić več je dobra bilo koja livada, i neuređena, poput kanala, domovinskog itd...

ovi akro od oko 2m benz a i elektro, koji tamo lete radi pol/slijetanja,  se čuju daleko, pa ih vjerojatno smeta.

btw, pošto je navedeno da je netko letio svaki dan, zbog čega je Coljo legitimiran, bilo bi ok da se sazna tko je to bio,
pa eto pošto imam jednog benzinca - letio sam zadnje u 4.mj,  možda oko 3 puta tokom CIJELE ove godine, vikendom kada je bila i druga ekipa tamo,
nema piste u zg pa bu na bubanj sad

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #223
pa jebiga,dosli ljudi s luckoga,niti su ikoga pitali za dopustenje,lete sa hrgama od 2,5 m,a kad lete nitko drugi ni nemre u zrak,jedan leti,drugi se tanka,kad prvi sleti ,drugi poleti,i tak 2 sata,znao sam da bu se to dogodilo,imali smo savrsenu travicu,a sad si mozemo jedino sfrkati travicu i lagano popljugati 8)

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #224
jel krasny nešto uspio riješiti na onom sastanku što je napisao da ide pred cca mjesec dana,
(nešto da je dobio klub na upravljanje pa nadamo se i neka sredstva od grada...)