Skip to main content

Topic: Bermudski trokut na Hortikulturi (Read 74212 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #45
Ak nemaš serva za elerone, javi se,
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #46
Ima on sve kaj mu treba, samo čeka zračni dvoboj, troboj il desetoboj kaj več bude. Ja sam to zamislio ko neku zračnu bitku bez mitrača i raketa ak samo dobro skužio  ;D ;D.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #47
hahahaah :)

a mozemo samo divljat svi skupa, mozemo combat opalit pa ki će koga; a možemo i bit normalni pa limbat :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #48
Znaci moram opet puknut onaj 4400kv s 870wata?


 

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #51
dečki hvala na ponudama za pomoć u traženju, ali bojim se da ništa ne bu od organizirane akcije

sutra krećemo na put, konačno G.O. i još moram sto stvari pospremiti

budem ako stignem danas još koji put preletio i posnimio, napravio krug kroz polje, možda se nešto bude vidjelo...

ako ne, knjižim ga kao trošak edukacije, a sretnom nalazniku želim više sreće s modelom :)

nije da imam modela za bacanje, ali teren je stvarno koma, visoka trava i korov garnirano sa pikavcima, a trebalo bi nas valjda 20 da pokrijemo područje jer ne znam kamo je mogao odglajdati toliko, pa mi je bed gnjaviti vas...






Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #53
Hahahaha..jao nama ako "mediji" citaju zadnjih par tema...samo zajebancija, lomovi i nesrece :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #54
Hahahaha..jao nama ako "mediji" citaju zadnjih par tema...samo zajebancija, lomovi i nesrece :D
:D :D i postajem zabrinut, zadnjih 3-4 puta kaj sam išo na Hortikulturu nisam onog dedu vidio vani, il se čiča ukopal u rov il ga je nekaj grunulo dok nije imo šljem na glavi., zadnje kaj sam pričo snjim spomenul je tvoje ime i model kaj si tražil po vinogradu a i tablicu od motora ti je zapiso  :D :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #55
Nisi valjda resil dedu Zed!

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #56
Daj nemoj me zajebavat ;D
Iso sam odmah do njega ispricat se i objasnit da je model od 400 grama i deprona.
Cak me i navcil kak trazit nekaj po vinogradu, ne znam otkud mu to iskustvo :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #57
Koji je model ak smijemo znat?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #58
Speedy...bil je tak brz (cak i sa slabijim setupom) da mi je pobegel :)

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #59
Daj nemoj me zajebavat ;D
Iso sam odmah do njega ispricat se i objasnit da je model od 400 grama i deprona.
Cak me i navcil kak trazit nekaj po vinogradu, ne znam otkud mu to iskustvo :D

Lažeš Melita :D :D :D :D