Skip to main content

Topic: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru (Read 1938 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Konačno da ja napišem svoj prvi post na forumu, a povod je da se pohvalim sa novom zvijeri u hangaru  ;D...

...Gaui-u X5, sa stock setupum + AR7200BX + Otrage 9080 + Otrage9088 + frame stiffenerom + baterija Turnigy 4000mAh 30C (trenutno zahvaljući dobročinitelju Wespenu, dok ne stignu moje Turnygy batke, letim sa njegovim GENSicama).

Što reći; nakon T-Rexa 450 koji je imao dobar setup ovaj heli je brutalno moćan i stabilan kao da vozim vlak...u ostalom slika mene i Gauića govori sve koliko su moja očekivanja ispunjena  ;D...

[attach=1]

Još uvijek se ne usudim baš sve figure koje znam napraviti, a kako je to izgledalo prvi puta pokazuje snimka (bilo me je prilično frka  ;)... hvala Jazavacu na pomoći)...
Gaui X5


Odg: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Reply #1
Jazavac dobra dušica  :D

Kad bum ja tak letil?  ???
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Reply #2
ma svaka čast , ne samo super nego dvaput super .......... samo tako nastavi  ;D ;D ;D ;D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Reply #3
Kapa dolje,bravo momak! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Reply #4
Mrak heli s mrak setupom, svaka čast na odabiru i letenju, samo peglaj! ;)
MAK Zapad

Odg: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Reply #5
Mali leti kao veliki....Bravo.... :o...Zvuk ovog helića je potpuno scale,kao da slušam policijskog Bell-a...  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Gaui X5 - zvijer u mom hangaru

Reply #6
svaka cast.. super let i super heli !!!! ;)
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]