Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 72952 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #91
Ja cu ponoviti svoje misljenje. Kopterworx ima sve ali odnos prema kupcima je ocajan. Ne javljaju se na telefon, nemaju support  i na sajtu namjerno nemaju istaknuti br telefona. Telefon im znas jedino ako su ti ikad odgovorili na mail pa pise u potpisu.
Cijene u avitehu su za mnoge stvari iste i ja u zadnje vrijeme dajem podrsku nasim ducanima radije nego stranim. Odgovori na sve upite su bili promptni i usluga je besprijekorna. Za 50kn razlike se isplati, a i kopterworxs ima bezobrazno visoku cijenu dostave, minimum od 15 eura za minijaturne pakete je besmislen, a obicnom postom ne zele slati.

 

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #92
Lightbridge tehnologija koja je u P3, jel to iskljucivo proizvod DJI-a ili ima još kompanija koje nude takvu tehnologiju?


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #93
za sta sluzi taj lightbridge

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #94
Sletio phantom 3 .
Jučer ga isprovao i  ;D ;D ;D  .

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #95
Pozdrav svima!
Razmišljam da kupim Phantoma (obzirom da nemam vremena za DIY čini mi se da je P3 trenutno najisplativija RTF opcija - Advanced verzija).
Koristio bi se uglavnom amaterski, u prirodi, izvan naseljenih mjesta (foto i video).

Pročitao i pregledao sam dosta sadržaja na netu i YT-u i jedino što me dosta "koči" je problem flyaway-a.
Kakva su iskustva vlasnika PH2, PH2 V+ i PH3 u RH? Da li je netko imao problema s time?

Inače, trenutno vježbam na Hubsan x4 da dobijem nešto prakse...


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #96
Ph2 v+ hoce sam odletit

Za p3 nisam cuo...

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #97
Ph2 v+ hoce sam odletit

Za p3 nisam cuo...

Drži se pravila za obavezno kalibriranje kompasa prije svakog leta i nemašto problema.kada se proda milijun komada Phantoma i kada ga kupuju likovi koji nikada nisu letjeli i misle da će sve to samo onda se dogodi da fantom odleti.no to su zanemarive brojke.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #98
opstepoznato je da oni koji nemaju probleme ne pisu po forumima a da oni koji imaju problema traze rjesenja od onih koji nemaju problema, pa je tako lako procitat  da phantom ima problema sa flyawayom,  a nitko ne uzima u obzirom kolko je tih flyawaya na broj prodanih phantoma


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #100
A problem sa zatrzavanjem slike u video prijenosu (prikaz na uređaju) nakon par min leta je očito novi bug (u zadnjoj verziji firmware-a) na kojem DJI radi več par tjedana, nemoguče je letjeti sa tako niskim FPS-om, zanimljivo unutra se to ne događa, na kraju sam pronašao da ako pokrijem GPS antenu (ne u letu) video prijenos se odmah stabilizira, čim maknem ruku i ponovno ulovi 10+ satelita video počme užasno trzati i zapinjati ali sve bude uredno snimljeno na kartici. Isprobao Z3, iPhone 5s i Galaxy S6, na svima isto, dešava se očito nakon instalacije zadnjeg firmware-a.
Dali itko tko posjeduje Phantoma 3 ima isto to?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #101
Ja isto imam problema sa trzanjem i zapinjanjem slike na s5. Mislio sam da je to do telefona.
Ne letim u gps modu vec samo u atti

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #102
Ja imam jos jednu nwdoumicu a to je da mi jesnom kaze da treba formware update a drugi put mi pise da je firmver najnoviji i updatovan.
Koje postavke gainova koristite i koji su najbolji za vjetar.
Morao sam attitude  smanjiti bas puno, na 60 mislim a vjerovatno cu jos jer previse brzo vraca u nulu, bas strese phantoma kada se stane naglo

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #103
A problem sa zatrzavanjem slike u video prijenosu (prikaz na uređaju) nakon par min leta je očito novi bug (u zadnjoj verziji firmware-a) na kojem DJI radi več par tjedana, nemoguče je letjeti sa tako niskim FPS-om, zanimljivo unutra se to ne događa, na kraju sam pronašao da ako pokrijem GPS antenu (ne u letu) video prijenos se odmah stabilizira, čim maknem ruku i ponovno ulovi 10+ satelita video počme užasno trzati i zapinjati ali sve bude uredno snimljeno na kartici. Isprobao Z3, iPhone 5s i Galaxy S6, na svima isto, dešava se očito nakon instalacije zadnjeg firmware-a.
Dali itko tko posjeduje Phantoma 3 ima isto to?

Ja za sada nisam imao problema sa tim. Nakon par minuta leta pocinje padati frame rate na mnogim uredajima zbog thermal throttlinga CPUa i to je neizbjezno. Probaj iPhone 6+, iPad Air 2, glatko je kao maslac.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #104
Ma nije do uredjaja, na ispireu radi fluidno i tako ostaje, nemam sad jos i iphone6 za probu ali zasto ako je do tt-a kada poklopim phantoma rukom gore da izgubi gps fps se normalizira, kako objasnjavas to? Mozda malo jace zamahnem rukom pa ohladim uredjaj, hehe  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis