Skip to main content

Topic: samogradnja drona (Read 2312 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

samogradnja drona

Pozdrav

Pošto nisam dugo bio na forumu zbog faksa, zdravstvenih problema itd.. nisam u toku

Može li mi netko preporučiti kako najbolje napraviti si dron do 250grama, a može do i 900grama

Unaprijed hvala

Re: samogradnja drona

Reply #1
Bok robert. Moja preporuka je da napravis isto sto i ja. Kupis gotov dron al ne sto je dji itd. vec koji se slaze. Bas ima jedan tyro dron(cijeli set za sloziti) neki lik prodaje nov novcat treba ga sastavit. Pogledaj njuskalo.
Za prvi dron kupio sam gotovo slozen f450 i onda sam ga proucio i tu je krenulo... mislim da sam ga platio do 500kn
Pametno bi bi bilo da za pocetak dok se ucis da bude cim jeftiniji. tipa do 500kn. Pa kad a razbijes a hoces onda ces ga popravit.

to je taj. sebi sam kupio slican ali manji i isto je tyro, super je za pocetak.

https://www.njuskalo.hr/rc-modeli/racing-dron-oglas-32299795

Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

 

Re: samogradnja drona

Reply #2
Bok robert. Moja preporuka je da napravis isto sto i ja. Kupis gotov dron al ne sto je dji itd. vec koji se slaze. Bas ima jedan tyro dron(cijeli set za sloziti) neki lik prodaje nov novcat treba ga sastavit. Pogledaj njuskalo.
Za prvi dron kupio sam gotovo slozen f450 i onda sam ga proucio i tu je krenulo... mislim da sam ga platio do 500kn
Pametno bi bi bilo da za pocetak dok se ucis da bude cim jeftiniji. tipa do 500kn. Pa kad a razbijes a hoces onda ces ga popravit.

to je taj. sebi sam kupio slican ali manji i isto je tyro, super je za pocetak.

https://www.njuskalo.hr/rc-modeli/racing-dron-oglas-32299795



Hvala na preporuci
Ali uzeli mi starci jedan drugi fimi x8

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.