Skip to main content

Topic: Dobra rama i repna getriba za Protosa (Read 6628 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #1
Repnu gertribu obavezno! Ja cekam da je puste u prodaju...

Sale

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #2
jucer mi je javio frajer da je gotova za dan dva. :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #3
A na ovu CF ramu se ne palite?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #5
Da, ali ga vec nema...

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #6
Mislim da nije jos niti dosao.
Samo su stavili u ducan.
Vjerovatno bude ovaj tjedan.

Meni dolazi prvi pre-production set slijedeci tjedan pa poslikam ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #7
 kakva danas internet čuda radi!!! Čak su i ovi iz msh saznali za aluminij...lakši od kamena a čvršći od drveta!


Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #9
Da, lepo izgleda...

Mada opet kada gledam repni mehanizam, ne svidja mi se... Malo je bolje uradjeno na T-rex 500.

Da li je neko pokusao da stavi taj mehanizam na Protosa?

Sale

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #10
Mislim da nije isti promjer cijevi. Remen nije isti pa i tu treba kemijati. Što ti se ne sviđa na ovoj od infinitija?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #11
Nema šanse od trexa 500 ! ja probao !

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #12
Pa nesvidja mi su upravo taj prsten kroz koji prolaze ona dva srafica sa koji se ustvari i vrsi zakretanje repnih lopatica, taj ceo mehanizam mi se ne svidja i nekako nemam poverenja u njega... To je sve... Kada pogledam recimo kod mene na MiniTitanu taj sklop radi savrseno i nikada nisam imao problema, a evo letim dve sezone. Isto tako i na Raptoru 50...

No moracu onda da uzmem ovaj pa se nadam da je bolje uradjen...

Sale

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #13
Meni je to najbolje.
Najmanje lufta ima tako.
Upravo ovakav sustav upravljanja ima i Hirobo Lepton (mozda i Freya) i nikad problema.

Kaj tebe zajebava?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Dobra rama i repna getriba za Protosa

Reply #14
Prvo me je zezalo to sto ceo tail nije lepo lako isako kada su ti srafici bili zavrnuti do kraja. Onda sam shvatio da moram malo da ih odvijem da bi sve lepo klizilo ali su onda malo ulazili u sam prsten. Onda sam primetio da je ta plastika (Tail Pitch Lever) malo uvrnuta pa sam jedan sraf malo utanjio na mestu gde dodiruje prsten pa je konacno sve islo lako...

Jednostavno mi se nije dopalo samo funkcionisanje celog sklopa upravo bojeci se da ti srafici ne ispadnu iz prstena kada odu u neki krajnji polozaj. Znam da ne moze ali jednostavno mi se takva izvedba mehanizma nije svidela...

Sale