Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 56901 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nas mali referendum

Reply #105
Dragi moji modelari
Volio bi dami netko objasni gdje na našoj kuglici voditelj radijske emisije moze napredovati u primjera,
bilo gdje u svjetu može biti najjvise urednik to je over to top,
Ne bi me ćudilo da Nikolina pišek se kandidira za predsjednicu RH
To je tak kod nas
Marjan

arnold svarceneger je guverner kalifornije i vjerojatno bi bio predsjednik sad-a da je rodjen u americi. reagan je nekad bio glumac.
ne branim jacu i nemam lijepe rijeci za nju, samo dajem primjer da to nije slucaj samo kod nas vec se dogadja i u najstarijoj demokraciji na svijetu.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #106
Dragi moji modelari
Volio bi dami netko objasni gdje na našoj kuglici voditelj radijske emisije moze napredovati u primjera,
bilo gdje u svjetu može biti najjvise urednik to je over to top,
Ne bi me ćudilo da Nikolina pišek se kandidira za predsjednicu RH
To je tak kod nas
Marjan

 :D :D nadam se susjed da se složiš sa mnom oko Nikoline bar bi ju bilo ljepše gledat  :D :D :D

Ja sam ZA s Nikolinom u EU   :D :D

i ja. moze i neka druga dokle god ima duge noge i dobar dekolte ;D ;D ;D ;D ;D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #107
Bar je komad, možda bi ih uvjerila da nam daju lovu kad bi joj gledali u "oći"
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: nas mali referendum

Reply #108
nego da pitam: jel bumo mi ovu temu kljucali kad prodje referendum ili bumo se nadjebavali i dalje?

Ma kaj te briga malo zafrkancije nikom ne škodi.. nek to niko ne uzme k srcu i ozbiljno..
A najpametnije je u budučnosti političku tematiku najstrože zabraniti na forumu. jer tome nije mjesto ovdje...


Falim lijepo

Odg: nas mali referendum

Reply #109
Dragi moji modelari
Volio bi dami netko objasni gdje na našoj kuglici voditelj radijske emisije moze napredovati u primjera,
bilo gdje u svjetu može biti najjvise urednik to je over to top,
Ne bi me ćudilo da Nikolina pišek se kandidira za predsjednicu RH
To je tak kod nas
Marjan

 :D :D nadam se susjed da se složiš sa mnom oko Nikoline bar bi ju bilo ljepše gledat  :D :D :D

Ja sam ZA s Nikolinom u EU   :D :D

i ja. moze i neka druga dokle god ima duge noge i dobar dekolte ;D ;D ;D ;D ;D

takva baš i da me pomalo potkrada joj ne bi zamjeril...
A u doba ove Velike krize bi ju slali po svijetu i tu i tam zrentali da ojača ovo naše osiromašeno gospodarstvo...

 :D :D

Odg: nas mali referendum

Reply #110
nego da pitam: jel bumo mi ovu temu kljucali kad prodje referendum ili bumo se nadjebavali i dalje?

Ma kaj te briga malo zafrkancije nikom ne škodi.. nek to niko ne uzme k srcu i ozbiljno..
A najpametnije je u budučnosti političku tematiku najstrože zabraniti na forumu. jer tome nije mjesto ovdje...


Falim lijepo

dok nema svadje sve je ok, a misljenja moraju biti razlicita. jednoumnost je napravila najvise stete svijetu.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #111
Jaca? ???
Pa kaj se kod nas premijersko mjesto dobiva u miraz???
to je prva razlika između Račana i Jace...
Druga vrlo bitna ... gdje je ta žena imala glavu unazad 6 godina dok su svi oko nje imali ruke u pekmezu , ne do laktova nego do ramena..
Glavu u pijesak ko noj... ili je držala lojtru ??? (ljestve) Vrijeme če pokazati a apartman u najelitnijem kvartu vjerojatno čeka prazan i renoviran :D :D :D :D
To je jedina razlika između Račana i Kosor
Ima još jedna Račan nije dirao svoje kolege Liniča i Čačića dok su imali ruke u pekmezu do ramena za njegovog mandata ;)
-1
tak da je opet 0:0
Dečki nađite si uzore u ljudima a ne političarima  :D  jer se bojim da ne završite sa rukama do laktova u pekmezu

Ovo je bezobrazno, misliti da znaš što je najbolje za drugoga i pretpostaviti iz ničega da je nekome netko uzor.
Totalno bez veze rečenica.

Ja imam svoje uzore na pravom mjestu i definitivno nisu u politici.

To su ljudi koji iz ničega nađu sreću i život, i definitivno se ne kupaju u pekmezu.

Odg: nas mali referendum

Reply #112
Jaca? ???
Pa kaj se kod nas premijersko mjesto dobiva u miraz???
to je prva razlika između Račana i Jace...
Druga vrlo bitna ... gdje je ta žena imala glavu unazad 6 godina dok su svi oko nje imali ruke u pekmezu , ne do laktova nego do ramena..
Glavu u pijesak ko noj... ili je držala lojtru ??? (ljestve) Vrijeme če pokazati a apartman u najelitnijem kvartu vjerojatno čeka prazan i renoviran :D :D :D :D
To je jedina razlika između Račana i Kosor
Ima još jedna Račan nije dirao svoje kolege Liniča i Čačića dok su imali ruke u pekmezu do ramena za njegovog mandata ;)
-1
tak da je opet 0:0
Dečki nađite si uzore u ljudima a ne političarima  :D  jer se bojim da ne završite sa rukama do laktova u pekmezu

Ovo je bezobrazno, misliti da znaš što je najbolje za drugoga i pretpostaviti iz ničega da je nekome netko uzor.
Totalno bez veze rečenica.

Ja imam svoje uzore na pravom mjestu i definitivno nisu u politici.

To su ljudi koji iz ničega nađu sreću i život, i definitivno se ne kupaju u pekmezu.
nego da pitam: jel bumo mi ovu temu kljucali kad prodje referendum ili bumo se nadjebavali i dalje?

Ma kaj te briga malo zafrkancije nikom ne škodi.. nek to niko ne uzme k srcu i ozbiljno..
A najpametnije je u budučnosti političku tematiku najstrože zabraniti na forumu. jer tome nije mjesto ovdje...


Falim lijepo

dok nema svadje sve je ok, a misljenja moraju biti razlicita. jednoumnost je napravila najvise stete svijetu.



Ma kaj se bi svađali oko stvari koje se buju odigrale i znama i bez nas ..
Ak je baš burno ima onaj gumb of i to ti je to ..
Ma nema nervoze , tj bar je ne bi trebalo u modelarstvu biti...

Odoh ja pametnijim stvarima se malo baviti :D :D :D

Tj odoh na sat dva u radionu....

lp.... svima

Odg: nas mali referendum

Reply #113
Modelari trebamo u Europu jer možda će nam biti koji ministar iz Lindingera ili schweighofera pa će mo i mi nešto profitirati
 
 
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: nas mali referendum

Reply #114
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije a to nisu Dalmatinci nisu Slavonci nego vi koji se izdajete za velike i jedino prave Hrvate,

osvrnite se nazad i pogledajte proslost,
lizali Guzicu Austrougarskoj pa Madjarima i u drugom Svjetskom Ratu Musoliniju i Hitleru i u ovom Ratu ponovo Njemcima,
izabrati Demokratskim glasanjem Ljude koji treba da vode Zemlju i odmah ih popljuvati je karakteristika Vas,
nemate svoje JA !
nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos
i jos mnogo toga,
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

I Dalmacija je Hrvatska pa je Advokat od uvijek Advokat i Hiljada i danas Hiljada,

Mlatite ovdje PRAZNU SLAMU umjesto da zavrnete Rukave i prihvatite se posla a to necete izbjeci kada dodje EU a to Vama vecini SMRDI - RADITI

cast malobrojnim izuzetcima !
Poz. Iv

Odg: nas mali referendum

Reply #115
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije

nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos


A ovo je definitivno u duhu hrvatskih padeža ;) ;)

Odg: nas mali referendum

Reply #116
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije a to nisu Dalmatinci nisu Slavonci nego vi koji se izdajete za velike i jedino prave Hrvate,

osvrnite se nazad i pogledajte proslost,
lizali Guzicu Austrougarskoj pa Madjarima i u drugom Svjetskom Ratu Musoliniju i Hitleru i u ovom Ratu ponovo Njemcima,
izabrati Demokratskim glasanjem Ljude koji treba da vode Zemlju i odmah ih popljuvati je karakteristika Vas,
nemate svoje JA !
nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos
i jos mnogo toga,
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

I Dalmacija je Hrvatska pa je Advokat od uvijek Advokat i Hiljada i danas Hiljada,

Mlatite ovdje PRAZNU SLAMU umjesto da zavrnete Rukave i prihvatite se posla a to necete izbjeci kada dodje EU a to Vama vecini SMRDI - RADITI

cast malobrojnim izuzetcima !
Poz. Iv


A zašto smo onda otišli iz ove lijepe naše?
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: nas mali referendum

Reply #117
Jaca? ???
Pa kaj se kod nas premijersko mjesto dobiva u miraz???
to je prva razlika između Račana i Jace...
Druga vrlo bitna ... gdje je ta žena imala glavu unazad 6 godina dok su svi oko nje imali ruke u pekmezu , ne do laktova nego do ramena..
Glavu u pijesak ko noj... ili je držala lojtru ??? (ljestve) Vrijeme če pokazati a apartman u najelitnijem kvartu vjerojatno čeka prazan i renoviran :D :D :D :D
To je jedina razlika između Račana i Kosor
Ima još jedna Račan nije dirao svoje kolege Liniča i Čačića dok su imali ruke u pekmezu do ramena za njegovog mandata ;)
-1
tak da je opet 0:0
Dečki nađite si uzore u ljudima a ne političarima  :D  jer se bojim da ne završite sa rukama do laktova u pekmezu

Ovo je bezobrazno, misliti da znaš što je najbolje za drugoga i pretpostaviti iz ničega da je nekome netko uzor.
Totalno bez veze rečenica.

Ja imam svoje uzore na pravom mjestu i definitivno nisu u politici.

To su ljudi koji iz ničega nađu sreću i život, i definitivno se ne kupaju u pekmezu.

Kolega ako si se uvrijedio duboko se ispričavam
vidim da nisi našao ništa duhovito u toj rečenici iako je smješko ko kuća velik u istoj
vjerojatno zbog pekmeza e sad si zamisli kak je Kosor kad čita kak je i ona imala prste u pekmezu  :D
ako je to bezobrazno kaj sam napisao kak i nebi bio na gluposti bez osnove, Kosor ipak nije bila u nijednoj aferi.
Dečki nemojte suditi da nebi i vama sudili kaže stara narodna.

Odg: nas mali referendum

Reply #118
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

Da nije bilo tih para ne znam kako bi preživjeli naši valajući u to vrijeme.
To što ste vi dali samo je 2% prikazano da ste dali a ostalo ( pa vidi se i sada) ko ima kod njih su Vam Vaši novci
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: nas mali referendum

Reply #119
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije a to nisu Dalmatinci nisu Slavonci nego vi koji se izdajete za velike i jedino prave Hrvate,

osvrnite se nazad i pogledajte proslost,
lizali Guzicu Austrougarskoj pa Madjarima i u drugom Svjetskom Ratu Musoliniju i Hitleru i u ovom Ratu ponovo Njemcima,
izabrati Demokratskim glasanjem Ljude koji treba da vode Zemlju i odmah ih popljuvati je karakteristika Vas,
nemate svoje JA !
nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos
i jos mnogo toga,
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

I Dalmacija je Hrvatska pa je Advokat od uvijek Advokat i Hiljada i danas Hiljada,

Mlatite ovdje PRAZNU SLAMU umjesto da zavrnete Rukave i prihvatite se posla a to necete izbjeci kada dodje EU a to Vama vecini SMRDI - RADITI

cast malobrojnim izuzetcima !
Poz. Iv


A zašto smo onda otišli iz ove lijepe naše?

Ja sam otisao prije 44 godine a sumnjam da i Vi ne biste otisli da vas tamo netko zeli,

"Jelsingrad" Tvornica Strojeva i Ljevaonica Celika, 800 zaposlenih 1966 godine,
PET - 5 - zaposlenih su imali Auto,jedan od tih pet ja,
Novine su pisale tada kako Covjek iz proizvodnje ima zaradu vecu od Direktora Preduzeca a otisao sam kada mi je Njemac vlasnik Firme i sam Vazduhoplovni Modelar zakucao na Vrata i pozvao me da dodjem raditi u njegovu Firmu koja je imala glas najbolje u Bajernu,
a kako sam daleko u mome zanimanju stigao o tome vi ne mozete niti sanjati.

Ali pametovati,e tu vam malo tko moze parirati.

Poz.iv