Skip to main content

Topic: Quanum V2 - invertirane boje (Read 1984 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Quanum V2 - invertirane boje

Kao sto u naslovu pise, u sred leta je slika po........ ili je otisla jedna boja ili su invertirane. Uglavnom OSD slova vise nisu crvena nego svjetlo plava!? Probao sam resetirat ali nisam siguran da li uopce reset funkcija svaki put radi.Povezujem to kada zelim prebacit sa 16:9 na 4:3 pa ne hvata svaki put.Cekao sam i da se ohladi i na udarce ali ga ne ferma. Primjetio sam zadnja dva leta da slika hoce izblijedit pa se vrati. Minutu prije kvara sam kontrast spustio na 19%, slika je bila OK, uzletio i.......

[attach=1]

Update:
Rijesio problem tako sto sam enablao color enabled na kameri. Da bi slika bila OK sad kontrast moram dici iznad 50%?! Reset radi, vratio je postavke na 50 ali je OSD i dalje invertiran. Sad se bojim tako letjet, nisam pametan. Probao kombinaciju s tipkama reko mozda naletim na service menu ako ga uopce ima. :-\
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Quanum V2 - invertirane boje

Reply #1
Rjesenje je naravno bilo privremeno. Svakih par minuta mijenja se "polaritet". Rjesenje - novi monitor.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250