Skip to main content

Topic: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48' (Read 3167 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #1
Možete postat i neku svoju ideju akrobate/3D  :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #2
Hyperbipe je jedno duplo ljepsi, ali mislim da je to jedina prednost...


Pitaj Stefana, on je imao/ima oba!

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #3
Znam, meni isto. Milim uzet od njega mxs ili narucit bipa. Ili jedno i drugo tim redoslijedom.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #4
Ako je kupnja na HK- nebi se miješao !

Ako razmišljaš o jednom domaćem kit-proizvodu provjerenog majstora (pogledaj moju temu " Hidroavion Drake by Lah" - to je isto njegov kit) onda je po meni Moth-ova ekstrica dobar izbor.


Malo više rada, ali dobiješ solidan model.
Damir

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #5
Znam za tu extru i super je možda budem uzeo jednog dana ali trenutno mi nije do samogradnje i počela škola. Hvala na idei u svakom slučaju. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #6
Ja i kolega Ikarus imamo Hyperbipe vrhunski model nesto najbolje sto sam letio u zivotu (poslusno)i sto je jos interesantnije ja ga letim na nanotech 3s 2200mah stane u jebeni knap al imas oko 12 minuta turbo mucenja modela i obavezno nakon kupnje ojacati donje krilo gdje je box od servoa posto je jako blizu napadnoj ivici i tu puca ali definitivno naj pila za zivce direkt u gepek i pici

Odg: Pomoć pri odabiru: hyper bipe ili mxs 48'

Reply #7
Hvala puno. Budem ga i ja uzeo kad tad ,vjerojatno u prvom mjesecu. Baterije imam svakakve taman za njega. :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki