Skip to main content

Topic: izaso GoPro2  (Read 14076 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izaso GoPro2

Reply #15
si za zamjenu? jasno, uz nadoplatu?  :)

Odg: izaso GoPro2

Reply #16
da li je neko primjetio namjene koje djevojcica predlaze?
"wireless video strim iz tus kabine?"
"zalijepiti ga na ogledalo na plafonu?"


jesam ja pokvaren do srzi, ili .....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


Odg: izaso GoPro2

Reply #18
i ja prodajem jedinicu....razlog prodaje : kupio dvojku :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

 

Odg: izaso GoPro2

Reply #19
koju jedinicu ... imam neke dvojbe pa daj mi pojasni 

kupio sam GoPro HD Motorsport Hero ???
a dobio sam Hero 960 ??? sa slijedečom opremom na fotki u biti oglašena je prodaja GoPro HD Motorsport


što bi u biti trebalo biti ovo  http://gopro.com/cameras/hd-motorsports-hero-camera/

a dobio sam ovo  http://gopro.com/cameras/hd-hero-960-camera/

i sad me čovjek uvjerava da je to to???

PA dajte me i vi uvjerite  :D da je to to ili????

Odg: izaso GoPro2

Reply #20
nije to to kolega, ta sta ti imas snima samo 1280×960 i 1280×720 i samo na 25FPS-a u PAL-u , to je jeftinija verzija

Odg: izaso GoPro2

Reply #21
nije to to kolega, ta sta ti imas snima samo 1280×960 i 1280×720 i samo na 25FPS-a u PAL-u , to je jeftinija verzija

ja to znam hvala ti lijepo nit po teh karakteristikama nit po opremi s Motorsport verzijom kaj se prodaje nema veze....

ali kolega ju je oglasio takvom i ja je bez puno kompliciranja uzeo i platio i nemam zamjerki nije oštečena i sve to skupa ok ali nije to to... jer da je napisao ono što je ne bih se nit javio niti ju kupio..

 i sad me kolega uvjerava da je to to
pa ovim putem ne bih ga želio prozivati ima i on priliku i može se izjasniti ..

Odg: izaso GoPro2

Reply #22
/www.anarchysports.com/gopro-960

veli kolega tu piše da je to Motorsport  :)

ako nekog zanima prodajem GoPro HD Motorsports Hero kameru  ::)

Odg: izaso GoPro2

Reply #23
a je ona motorsport ali Motorsport 960HD  ;)


Re: izaso GoPro2

Reply #25
Da, kolega tvrdi da je to GoPro HD Hero Motorsport, dok je to ocito GoPro HD Hero 960. I tvrdi da je to tako zato sto je u paketu dosao helmet strap. E sad, helmet strap dolazi s GoPro HD Hero Helmet, no ona takodjer podrzava snimanje u 720p @ 60 fps-a. Prvo je tvrdio da je "prepisao s kutije" oznaku, naravno nigdje na kutiji ne pise Motorsports, samo mi nije jasno kako onda nije prepisao 960. E kad sam mu objasnio da na kutiji nigdje ne pise Motorsports, poceo je izmisljati nekakve random webshopove i kajtijaznam. Ali kaj je najbolje i na tom webshopu pise 960. Mislim da bi bilo fer da "kolega" vrati novce, jer nije prodao ono sto je napisao u oglasu. Upravo se cuo s njim i on tvrdi da ne namjerava vratiti novce jer nam je prodao GoPro HD Motorsports Hero. A najgore u cijeloj prici je kaj i od mene i od mog starog radi idiote. E pa Bozo svaka ti cast na muljazi, da si covjek barem bi vratio novce. Ovak NTNK, kak sam ti reko i u razgovoru
MAK Zapad

Odg: izaso GoPro2

Reply #26
Nije više bit novaca, več motiv kolege i pusta obrazloženja i kaj ti ja znam .... Ne razumijete se vi u GoPro kao kolega sve zna i nema tu prevare nit namjere a sve uz ove linkove

http://www.totalmotorcycle.com/reviews/GoProHDMotorsportsHeroReview5.htm
[/quote]

i ovakve odgovore pa prosudite sami


GoPro Motorsport HD HERO 960 960p Wearable Video Camera (280736559124)

/www.anarchysports.com/gopro-960

Odg: izaso GoPro2

Reply #27
koja je bila cijena?


Odg: izaso GoPro2

Reply #29
kako nije bitna?  :-\

pa nije normalno da se prodaje nova, full HD gopro motorsport po 1000kn kada ista dođe oko 2400 kn u dućanu.

onda posumljaš da nešto nije kako je napisano, pronjuškaš i vidiš da se radi o HD 960 modelu koji je upola jeftiniji, o njoj je bilo govora i na forumu već na par mjesta

http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/camera-go-pro/msg26785/#msg26785

p.s. ja nemam veze s prodajom niti znam tko je prodavač, da se ne bi mislilo.
samo sam pitao iz znatiželje, jel cijena bila oko 1700kn ili tako niska oko 1000.