Skip to main content

Topic: Extra 260 Precisionaerobatics (Read 18939 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #30
da se nadovežem tek sada sam vidio jedan od ljepsih i kompaktnijih modela što sam ih vidio što na internetu što u živo. raspon je taman nije grdosija lako se transportira. samo dosta skupa igra sami model,digit serva, pogon, baterija ali sve u svemu prvqa liga

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #31
da se nadovežem tek sada sam vidio jedan od ljepsih i kompaktnijih modela što sam ih vidio što na internetu što u živo. raspon je taman nije grdosija lako se transportira. samo dosta skupa igra sami model,digit serva, pogon, baterija ali sve u svemu prvqa liga

slažem se s tobom i evo prilike ako vrijeme posluži subota kod King Crossa oko 11 sati da napravimo maiden..
Ako bude dobro vrijeme nadam se da se vidimo....

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #32
i ja se nadam da se vidimo ako se uspijem ispravit jer me presjeklo pa hodam na četvere...

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #33
Extra isprobana i toliko sam oduševljen da sam morao cimat tatu da mi ju strži  :D
HobbyWing Pentium 40A se pokazao preslabim za ovaj motor, tako da sam stavio Castle Creations Ice Lite 50, motor na mjestu s ovim propom (nažalost ne znam koji je jer nema oznake) vuče 54A u peakovima i ima oko 570W snage. Ne kužim kak HobbyWing ne može dati tih 54A bursta...
MAK Zapad

 

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #34
evo koja fotka dok ne bude cijeli video maidena...

Re: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #35
Opaka pila, ali me ne zanimaju avijoni :-)

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Re: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #36
Opaka pila, ali me ne zanimaju avijoni :-)

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

Mirac , pripremam ti materijal za Polarisa ali tek kad nabaviš novi prijemnik...
Ide tvoja prva samogradnja....
Čista zabava....

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #37
Mirac, opake fotke, a ovo kaj veliš da te ne zanimaju avioni me podsjeća na ono: "Nemoj misliti na torticu!"  :D
Buš se navuko, velim ti  :)
MAK Zapad


Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #39
Extra ima AUW masu 1020 grama, a s ovim motorom (Turnigy Aerodrive 3536 1050 kV) i 12×6 propom skoro 3.5 kg statičkog potiska  :D
MAK Zapad

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #40
kakav avion,mogu mislit kako ide s obzirom na tezinu i motor,preljep je....


Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #42
Prva liga.. stvarno izgleda i leti za 5. Kad bih znao da ga neću slupat naručio bih si jednog ;D

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #43
Na maidenu sam ju lagano letio, danas sam se malo bolje počeo upoznavati s modelom. Na ovom videu maidena sam na 1:15 prebacio na full (3D) otklone čisto za probu, inače sam sve letio na "sport" (negdje 1/4 otklona)
Kad se tako leti, i kad je težište pomaknuto naprijed, leti se kao bilo koja druga Extra, čisto sportski akrobat.
Ali zato kad se težište pomakne iza i stave full otkloni, model se pretvara u zvijer  ;D
Ovo definitivno nije zadnji Precision Aerobatics model u hangaru, sljedeća bi mogla biti Extra MX  ;D
MAK Zapad