Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 386628 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1246
Ekipa samo treba postaviti stazu i može poćeti vijanje krilima..... :)


Moj avijun će biti spreman u nedilju....

Slažem se.. I ja gradim jedan takav.. Neće biti u nedjelju spreman ali za jedno dvije hoće..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1247
Sparrow, izvrsno! Ovako nisko letjeti je skroz neka nova dimenzija, vjerujem da se ovoga tek treba nagledati kod nas uskoro



 


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1252
 ::) stiže link

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1253
Mislim da će neko  ;) biti jako sretan i zadovoljan jer ova tica Željkovih ruku djelo leti perfektno.. čak je uspio i izbačaj sa lijevom rukom preko nekoliko puta .. i sam sam odletio par letova i čak na ovoj svježini više minuta  zavrtio sa svega desetak metara visine ..  :) .. kratki snimak kad se učita !
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1254
Ne mogu da ne kažem da je ovaj model takav gušt letiti da je to prava zaraza .. vrtiš ga oko samog kraja krila a on neće dolje .. uživao sam  kao i uvijek na probnim letovima ..

http://www.youtube.com/watch?v=q5UdD1nOcVU&feature=youtu.be
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1255
Odlično dečki......znači u nedilju Maki glajda..... ;)


Kako sam i rekao donosim crno v i kuhalo + klinčići.....da ne bude hladno ekipi koja leti.... :)


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1257
Ma kakvi Vladimir model, Zeljko models.
Gledam snimak i sve se vise radujem, ima da bacam po cijeli dan.  :) :) ;D ;D


Sve mi se svidja od sare do kljuna.


Napokon cu imati razloga koristiti glider/flight modes na JRarki.




Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1258
Dlg ''Max'' je danas uspješno poletio. Prilično sam zadovoljan kako je model ispao.
 RTF težina modela je 277 gr što daje dobre predispozicije za visoke izbačaje i duga jedrenja.
Ovaj dlg je predviđen za ''ljevorukog revolveraša'' tako da nisam imao priliku testirati max. izbačaj  :) . Slijedeći pokušaj će biti bez ugrađene ramenjače na krilu sa dodatnim ojačanjima na strateškim mjestima. Namjera je dobiti model ispod 260 gr.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1259
Moj prijemnik je laksi ( 3g) tako da ce par grama biti manje.  ;)