Skip to main content

Topic: B-25 (Read 11105 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

B-25

počinje gradnja elektro modela B-25 od stiropora raspona 130 cm, slike izrade uskoro
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: B-25

Reply #1
B-25J mitchell  :P  al ćemo se vozit


Odg: B-25

Reply #3
hrvatska je mala zemlja, i kriza je pa nebu veći od navedenog

 

Odg: B-25

Reply #4
ovak bi to trebalo izgledat iznad dugog sela...


Odg: B-25

Reply #6
kad bi ga oblozio u aluminisku foliu bi sigurno :D samo napred

Odg: B-25

Reply #7
a kad bi ti rekao da imam alu lim 0,1mm ??? , prstima se može oblikovat, jedino nisam probao spojeve lemit, neznam jel treba kakav antioksidans ili kiselina z alu var

Odg: B-25

Reply #8
a kad bi ti rekao da imam alu lim 0,1mm ??? , prstima se može oblikovat, jedino nisam probao spojeve lemit, neznam jel treba kakav antioksidans ili kiselina z alu var

Denis pa imas foliju u boji aluminija,zasto lim to bi imao vrazji posao a tek opravke,nemoj se zezati tim,samo folija,
ma to je predivan avion,trebas samo paziti na tezinu obzirom da je raspon 1.3m

Odg: B-25

Reply #9
ma to je samo bio odgovor na alu foliju, ali u biti takvim limom da se obuće konstrukcija (rebra) od balze nebi imali problem sa težinom, jedino ,kak ste rekli, popravci bi bili nemogući,
ali bi bio pravi scale model za pokazati.
I imam tam pitanje u "svi moji avioni" nekaj o težini modela?

Odg: B-25

Reply #10
gradnja se nastavlja trup i krila su u grubo gotova sporo ide jel se odma rade dva
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm


Odg: B-25

Reply #12
očemo krila poljepit sa onim finim ljepilom?

Odg: B-25

Reply #13
a kad bi ti rekao da imam alu lim 0,1mm ??? , prstima se može oblikovat, jedino nisam probao spojeve lemit, neznam jel treba kakav antioksidans ili kiselina z alu var

Na odjelima centralnog grijanja postoji samoljepljiva alu folija u dvije debljine, jedna jako tanka vrlo pogodna za presvlačenje stiropora i jedna deblja kola je pogodna za oblokovanje sitnijih ukrasa. Ni jednu ni drugu netreba lemiti. Stirodur bi bilo dobro pošpricati 3M77 ljepilom u spreju (RAOS Savica Šanci) prije ljepljenja samoljpljive folije. Po foliji se vrlo lako mogu iglom iscrtati poklopci i zakovice.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO