Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209630 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #750
Majk, kojom debljinom zice i sa koliko namotaja si motao one ljubicaste motore?
Jesu li to 2830/14 750kv?
Pozdrav
Vladimir


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #752
Za sad evo malo, gimbal košta 65Kn s time da mi se drugi gimbal koji će biti finalni vari :) (u cijeni od 65kn)... morao sam si složit to danas jer ne bi mogao zaspat :D snimka je takva kakva je još sam poslje poriktao PID-ove i radi   :o :o :o :o :o :o ...

Slika toga čuda i video :
[attach=1]

Gimbal

Toni ovo bi moglo biti za tebe i super radi a i košta 10 dolara nažalost u toj cijeni nisu motori. :(

Svaka čast na gimbalu  konačno da je neko napravio nešto svoje, dosta mi je ovih mudrijaša na forumu koji puno pričaju a ništa ne naprave.  :)
Vidim na slici da is na motorima ostavio one žice da ti idu skroz van to ti bude puklo ako slučajno zapneš ili zakačiš sa nečim to ljepo unutra složi i zalemi iz nutra normalnu žicu da ti ne može puknuti.

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #753
Teaser ;).

LuxHF
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #754
Lako je sada tebi raditi te nenormalne pokrete rukom pred kamerom, kada se ruka izvježbala viklanjem motora točno vidim profinjenost tih pomaka. :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #755
Lako je sada tebi raditi te nenormalne pokrete rukom pred kamerom, kada se ruka izvježbala viklanjem motora točno vidim profinjenost tih pomaka. :)

Kak je tebi tek ruka sofisticirana :). Kolko si ih ti premotao?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #756
Ja prvo moram na rehabilitaciju a onda ću se grčit pred kamerom ili ogledalom. :D

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #757
Moje motrore isključivo ja motam ne volim da mi to drugi rade.
A vi koji neznate vama je doktor previklao.
A isto tako kada stavim slike danas previklanih motora vrlo brzo ćete vi koji su motoali motore kod doktora shvatiti da moje motore nije viklao.
U ostalom ako si nesposoban previklati motre ne znači da su svi nesposobni.
Sljede slike mojih samo da ih poslikam.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #758
a onda sam krivo čuo.....ISPRIKA...moj post je malo zloban iz razloga što ne razumijem zašto si toliko nabrijan u kritici svih koji još ništa nisu napravili(pogotovo Tonija)..imaš super gimbala i cijena od 400kn je ok(to što je teži možda od drugih fakat je nebitno) ali na njemu a i svemu skupa oko BLCa si radio mjesecima(i to ne sam).....možda mi ostali nemamo toliko slobodnog vremena,znanja stečenog dugogodišnjim iskustvom na raznim letjelicama i CNC mašinu(ja svoje dijelove izrežem ubodnom pilom pa ih brusim,a rupe bušim običnom bušilicom od 200kn),pa nam sporije ide a pošto je kriza svi skupa gledamo kako bi što jeftinije prošli(iako je krajnji rezultat možda i skuplja varijanta)...pa daj nam rađe neki savijet i pomozi jer zato bi ovaj forum i trebao služiti,zar se ne sječaš kada si napisao da bi rado da svi letimo sa što jeftinijim i boljim gimbalima....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #759
A koga sam ja to kritizirao .
Tonija ne mogu kritizirati  jer ništa nije napravio pa nema ni šta za kritizirati osim da ništa nije napravio ali zato je najpametniji kada treba nešto reči i kako nešto napraviti, pun je savjeta i  ideja i ništa više od toga.
A iz iskustava znam što biva sa takvima imam sa njima posla svaki dan.
Dali je toni napisao zenmuse za 50 dolara ili ja?
Nego je naletio na forum gdje je alex prije skoro godinu dana napisao koliko koštaju dijelovi bez gimbala  i čini mi se da je baš pisalo 50 dolara i odma je pokrenuo temu gimbal za 50 dolara.
A to rade obično ljudi koji nikada ništa u svom životu nisu sami osmislili i napravili nego samo gledaju šta drugi rade  i na osnovu toga donose zaključke a zaboravljaju trud, znanje vrijeme  koje je uloženo u to.
Osobno mislim  da je to omalovažavanje svih onih koji su u svom životu nešto sam osmislili i napravili.
A što se tiče moje preve elektronike da ja sam ju sam radio a ono šta neznam i ne mogu sam uredno platio.
Tako da sve šta sam ikada stavio na forum je isključivo od mene nema.
Šta ti nisi uložio u razvianje elektronike pa da možeš reči da ja sam to napravio.
A vijeruj mi nije da sam liku platio 3 kune i reko napravi mi to radio sam to dosta dugo i jedni što je kolega iz zadra napavio je pretočio to u kod ali način radi i kontrola je isključivo moja.
A ako šta vidiš svabe još uvjek muku muče sa tim.
Tako da nemoj pričati o stvarima o kojima nemaš pojma.
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #760
A da se bacite na konkretne stvari? dosta prepucavanja narod je gladan besplatnih stvari!!!!!!!!!Za psihijatriju  i ljubav otvorite novi thread!!!!

:)
Aurora optima 9x

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #761
Evo da ne ispadne da lažem





 
I ovo još nije gotovo na izlaze dola tremobužiri i sve ide još u lak za vikalnje motor.
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #762
A da se bacite na konkretne stvari? dosta prepucavanja narod je gladan besplatnih stvari!!!!!!!!!Za psihijatriju  i ljubav otvorite novi thread!!!!

 :)
Prvo salažem se u potpunosti!
A drugo sa moje strane je sve več konkretno što se konkretno tiče opčenito gimbala i directdrive-a.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #763
ma znam da imas ali malo mi je skupo.... morat cu ko i peroemin uzet pilicu u ruke i pomalo....
Aurora optima 9x

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #764
Onda uzmeš pilicu i piliš brusiš i viklaš i radiš i cijeniš rad drugoga bez obzira na izgled i rezultat.
Ja to cijenim napraviš nešto kako god da je napravio si i još ako radi super.