Skip to main content

Topic: Letenje danas (Read 20663 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje danas

Reply #61
Zed nije te bilo a avioni su nam se samo ljepili za travu, si ti imo tu svoje prste ;D ;D. Ja otkinul cijeli trap, tj. odljepil se al isti k... ko da sam ga strgal. :-\ :-\

Odg: Letenje danas

Reply #62
Prije neg što sam išel furat skuter vu Dubravu sam nalijal CAKa prek cele livade! Pa vi letite :D

Odg: Letenje danas

Reply #63
Hehehehe ja sljećem sve na trbuh. He he he
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Letenje danas

Reply #65
A daj Smiljac baš si moral metnut ovu zadnju sliku kaj mi ga je čuko spodrapal, molim da ubuduče peseke držite na uzicama da nam ne grizu modele. ;) ;)

Odg: Letenje danas

Reply #66
Evo još malo slikica od jučer

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

[attachimg=8]

[attachimg=9]

[attachimg=10]

[attachimg=11]

[attachimg=12]

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Letenje danas

Reply #68
Ma super je bilo, hvala na fotkama :D.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje danas

Reply #69
Vidim da mi piva bolje stoji od stanice i nekak ju sigurnije držim, potpuno ju imam pod kontrolom  :D :D
HI-TEC ŽUJA zakon br. 007. :D :D

Odg: Letenje danas

Reply #70
Vidim da mi piva bolje stoji od stanice i nekak ju sigurnije držim, potpuno ju imam pod kontrolom  :D :D
HI-TEC ŽUJA zakon br. 007. :D :D

Vladas situacijom  :D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Letenje danas

Reply #71
Marjane , kad već postoji AQUAPLANING,onda bi uzrok otpadanja Tvog stajnog trapa,mogli  nazvati GRASSPLANING...ili Ti po naški BLANJANJE TRAVE....... ;D ;D ;D
A daj Smiljac baš si moral metnut ovu zadnju sliku kaj mi ga je čuko spodrapal, molim da ubuduče peseke držite na uzicama da nam ne grizu modele. ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje danas

Reply #72
Marjane , kad već postoji AQUAPLANING,onda bi uzrok otpadanja Tvog stajnog trapa,mogli  nazvati GRASSPLANING...ili Ti po naški BLANJANJE TRAVE....... ;D ;D ;D
A daj Smiljac baš si moral metnut ovu zadnju sliku kaj mi ga je čuko spodrapal, molim da ubuduče peseke držite na uzicama da nam ne grizu modele. ;) ;)

Bome dragi moj Mes nebi čovjek vjeroval dok ne doživi kak model teško rula po travi a kod sljetanja jednostavno stane u mjestu, kolko god teren izgleda savršen nije za manje modele na kotačima.
Sad vidim da je očito i Dr. Tom uz problem oko težine modela imo veliki problem ubrzanja modela na toj travi i uzljetanja.

Odg: Letenje danas

Reply #73
Trebamo uze kotace, jer je trava pregusta.
Ja odsad polijecem s one zemlje gdje je dignuta trava, taman je tvrda.

Odg: Letenje danas

Reply #74
Ajoooj , kada će mo biti toliko bogati pa da svi mi imamo asvaltnu pistu.... ::)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes