Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032771 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1455
Koja je razlika između SunnySky X2204 i X2204S?  ::) ::) ::)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1456
Nemam pojma , ja imam ove 2204s, a meni to izgleda isto

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1457
Gdje si ih kupio i kada?

Pročitao sam na forumima da ima neka shit serija tih motora pa da ne naletim na pogrešne...

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1459
Bome si ga dobro rastavio.
Svaka čast da bar ja znam tako kršit :D

Evo i novo Jazz 250 mikro quad

Ovaj podržava do 6" propelere ima ruke od 4 mm debelog g11 crne boje.

evo par slika na brzinu









 :)

Baš me zanima kada će na ovom puknuti ruka :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1460
Težina? :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1461
Ja tezinu uopce vise ne gledam. Na svojem imam mobius i stavim gopro sa jazinim caseom i bude teze za 50g i letim jednako dugo i u letu nema apsolutne razlike. Ja sam do nedavno na miniju imao onu kvrgu od frsky prijemnika i sad stavio onaj mali i opet sve isto. A i tezina frame-a karbonca i ovog je skoro ista, ovaj je par grama laksi. Najbitnija stvar su batke, ispod 35C netreba uzimat jer ako uzmes manje quad ne leti nikak taman da mu i kozu oderes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1462
Pa da... sa jakim motorima i 6045 propovina na kojim vi letite, nema veze je li 450 ili 550 grama... ali za nas smrtnike ima... :P :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1463
Ma to sam letio na 5x4 HQ, a gle ionak budes mijenjao motore

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1464
170 grama, je teži malo ali, ako netko oče da se javi sa svojim karbonskim kinezom za crash test rado odradimo crash test.
Ja sam skužio jednu stvar kod tih malih quadova jedino je bitno da je otporan na udarce.
Para grama više manje to su gluposti na koje padaju ljudi koji to ne lete ili ulaze u hobi.
Prava pila za prvolačanje i letenje prije svega treba biti čvrsta a tek onda ide sve ostalo naravno ako želiš letit.
Ako misliš lickati po tome i letit FPV hover  onda  da bitna je težina jer sigurno ako je lakši 30 grama leti 6 sek dulje. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1465
Malo ideja za ekipu Xtrem i Gumi, imate mrak lokaciju, morate probati ovu foru, prebrutalno je


SKYZONE GOGGLES - NIGHT RIDE

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1466
Ma to GuMi im ekstra lokaciju. Kod mene je aerodrom. Haha,ja sam baš bezbjedan,imam 10 kvadratnih km,otvorenog prostora. I jednu kobasicu za vjetar kao prepreku,hahaha. Nego ako se sjećaš,sa jednog od prvih klipova onog kontrolnog tornja na pisti,kad si rekao da kad se naučim,pa ispod njega.... E,pa danas malo letili,i reko,ajd da sebi i tu želju ispunim..... Ja ispod,kad na sred kabal. Ali na sred,sredine i visinom i dijagonalom,hahaha. Fljus naravno. Ali bez veće štete srećom. Poslije odem i pričvrstim kabal za gornju stranu,i tri kruga ispod.
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1468
Da ovo je super.
Ja u okolici Zagreba ne znam za ništa drugo osim bolnice.
Zima dolazi da ne bi usljedila pauza od par mjeseci.
Možda netko zna gdje ima nešto sa ove strane Save?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1469
A kaj mislis na garazu od nekog shopping centra ;D meni je od arene brutalan parking u prizemlju, al kaj kad su auti do 9 navecer sparkani