Skip to main content

Topic: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec (Read 2679 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec

Reply #1
Živio Phantom, kako i sam kažeš da nemaš iskustva sa RC modelima ,držim da MAJA nije dobra kao početnički model,jer se Ti još moraš navikavati na letenje modela plus FPV .Jučer je Dr.Tom prodavao (više je to poklon) Bixlera.Na Tvom mjestu bi kontaktirao Dr.Toma.....osim što ćeš imati provjeren model, za FPV, od Toma ćeš uvijek dobiti korisne savjete,pa nećeš morati  izmišljati ''toplu vodu''..Pozdrav i ne zamjeri....
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec

Reply #3
Mislim da je dobri gospodin Mes mislio na Radjeta samo se krivo izraizo.

Odg: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec

Reply #4
Ma znam bude on objasnio na kaj je mislio. ;)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec

Reply #5
Tnx na prvim savjetima i razmišljanjima,ali mislim da ova raketa nije za mene.Trebam # dizelaša#  :D :D. Ova Maja na snimkama izgleda super i u letu i kao model mi se sviđa. Ali uvijek volim poslušati savjete iskusnijih i upućenijih u problematiku.

Odg: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec

Reply #6
Mislio sam na običnog Bixlera , a ako je je Tomov ultra brz,postoji neki drugi standardni.A bilo bi dobro da vas dvoje savjetujete gdje i što kupiti... :D ;D
Potraži Mišo 227...njegov FPV Bixler je fantastičan a on sve zna o tome.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vaše mišljenje - UAV Maja Bormatec

Reply #7
Tnx na prvim savjetima i razmišljanjima,ali mislim da ova raketa nije za mene.Trebam # dizelaša#  :D :D. Ova Maja na snimkama izgleda super i u letu i kao model mi se sviđa. Ali uvijek volim poslušati savjete iskusnijih i upućenijih u problematiku.

Ja bi stvarno uzeo nekog bixlera ili slicno za prvi avion jer je ovaj poprilicno skup da se razvali.

Evo u oglasima dva idealna. Tako sam ja napravio


http://www.flyfreak.net/oglasi-avioni/p-pelikan-beta-1400-novo-nesastavljeno!/


http://www.flyfreak.net/oglasi-avioni/p-easy-star-15658/