Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 73004 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #166
Kakvi luđaci ovi DJI-ovci.....u zadnje vrijeme fantač3 i insp2 s novim kamerama su stvarno pre-dobre gotovo nenadmašne leteće spravice.
Svatko tko se bavi snimanjem trebao bi željeti imati ih u gepeku.....

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #167
I ja se onda danas čudim kada iz Ericssona  izjavljuju da za 5 godina više neće biti smartphona i da će svi uređaji međusobno komunicirati .

Gazi nas tehnologija nemilosrdno .Bravo za DJI
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #168
fora bi bilo odletiti neku kompliciranju rutu u sva 4 godišnja doba, pa onda umiksati da se u finalnoj snimci to u jednu s prijelazima...

već vidim kako ovi što snimaju svadbe imaju spremljene rute u tabletu:
katedrala ispred 500 kn
katedrala + prelet kroz tornjeve 700 kn
prilaz katedrali preko glavnog trga pa kroz tornjeve spuštanje dole do mladenaca 1000 kn

i dron odleti sam dok oni okidaju mladence s DSLRom na tlu,
ne moraju ni dijeliti zaradu s pilotom ;)

ili..ček, pa to se već radi svake druge subote tamo samo se ne priča....  ;)

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #169
I dođe CCAA i zapljeni dron, jer kako to biva nije legalno :D , al da je taj DJI čudo i da rasturaju fakat kapa do poda...
Samo da maknu minimalni broj motora sa 8 na 4 riješilo bi muke većine....

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #170
I dođe CCAA i zapljeni dron, jer kako to biva nije legalno :D , al da je taj DJI čudo i da rasturaju fakat kapa do poda...
Samo da maknu minimalni broj motora sa 8 na 4 riješilo bi muke većine....

Moze ti ga zaplijeniti jedino ako dodje s plavcima :) nema pokazivanja dokumenata nikakvim kvazi inspektorima.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #171
Kakvi luđaci ovi DJI-ovci.....u zadnje vrijeme fantač3 i insp2 s novim kamerama su stvarno pre-dobre gotovo nenadmašne leteće spravice.
Svatko tko se bavi snimanjem trebao bi željeti imati ih u gepeku.....

Ma imaju ih Mario, samo su malo srameći....

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #172
I dođe CCAA i zapljeni dron, jer kako to biva nije legalno :D , al da je taj DJI čudo i da rasturaju fakat kapa do poda...
Samo da maknu minimalni broj motora sa 8 na 4 riješilo bi muke većine....

Da, interesantno je kako je i dalje velika octa cca 25 kg s karbonskim elisama ko lopatama i u garaži sklepana sigurnija i manje opasna nego tvornički malac s 4 plastičnjaka i cca 1.3 kg.

Al da snima, bome snima.

https://www.youtube.com/watch?v=nUGYVxuRCKs  

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #173
fora bi bilo odletiti neku kompliciranju rutu u sva 4 godišnja doba, pa onda umiksati da se u finalnoj snimci to u jednu s prijelazima...



Odradio ja, samo mi nisu stigla jos proci sva cetiri godisnja doba  8)

 :)

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #174
Ta aplikacija vec ima i radi ili? Nisam u toku, i dal je to netko isprobao jer da ne zdrobim trojku,hvala

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #175
I dođe CCAA i zapljeni dron, jer kako to biva nije legalno :D , al da je taj DJI čudo i da rasturaju fakat kapa do poda...
Samo da maknu minimalni broj motora sa 8 na 4 riješilo bi muke većine....

Da, interesantno je kako je i dalje velika octa cca 25 kg s karbonskim elisama ko lopatama i u garaži sklepana sigurnija i manje opasna nego tvornički malac s 4 plastičnjaka i cca 1.3 kg.

Al da snima, bome snima.

http://www.youtube.com/watch?v=nUGYVxuRCKs

A pazi sad ovo, čekaj da se još malo upetljaju Qualcomm, Intel i da ne nabrajam. Oni su tek zasad okrznuli tržište ali znaju za potencijal. Kako bi zvučilo 14 ili 10nm tehnologija u dronu? Ili recimo kamera modul "tipa" Samsung Galaxy S6, znate li koliko teži taj modul i koje sve bitrate-ove i postavke podržava?
Mislim da će onda morati mjenjati onih 79J na recimo nekih 29J  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #176
Osobno se veselim svakom tehnološkom napretku. Bit će uskoro i sustavi za izbjegavanje, radari, algoritmi za sigurno spuštanje kvadova u slučaju otkaza jednog motora i bez padobrana. U međuvremenu....

https://www.youtube.com/watch?v=3pLOAkUf6dk
 


 

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #178
ovo je vrh vrhova  ;D
svaka čast :)

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #179
Imam jednu v2 nazu za prodati novu....... :) :)