Skip to main content

Topic: Banana Hobby (Read 5123 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Banana Hobby

Bok ljudi,kako je? Svi dobro? Ok.
Nego,htjedoh pitati dali je sigurno naručivati sa stranice iz naslova,Nisam imao iskustvo s njom pa eto,evo link:
http://www.bananahobby.com/

Odg: Banana Hobby

Reply #1
Nemam iskustva s njima ali znam da ti je večina njihovih modela naizgled super pogodba
pogotovo rtf ali ti je to zapravo hrpa kineskog smeća. Loša serva, kineske loše turbine
koje ti mogu eksplodirat u facu i sl. Tak ih ja doživljavam.
Pozz
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Banana Hobby

Reply #3
To je više igračka nego model, preporučio bi ti rađe bixlera(hobby king)ili nešto u tom stilu.
Neznam gdje živiš ali najlakše ti je učlanit se u neki klub pa da ti ekipa pojasni kako gdje i kada.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Banana Hobby

Reply #4
Ok,gdje ja živim nema većih gradova ono,80 km je najbliži i to je Osijek,Blizu mi je jedino Slatina i Našice a od njih sumnjam da imaju.



Odg: Banana Hobby

Reply #7
Ah trebalo bi raditi, ali nikad se ne zna kod tih jeftinjara, osim toga to je stanica za samo jedan model.
Uglavnom, budući da si početnik, pročitaj prvo ovo (sve pročitaj!!) da neke stvari budu malo jasnije:

http://www.flyfreak.net/pocetnici/modelarstvo-kako-poceti/
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Banana Hobby

Reply #8
Dobiješ i prijemnik i stanicu tako da je neupitno dali radi, radi. Tu stanicu nemaš na EU skladištu tako da računaj i PDV.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Banana Hobby

Reply #10
¸ja san narucija alphajet rtf od njih blitzworks  dobar model skroz je bija... RIP. :'(

Odg: Banana Hobby

Reply #11
Kako misliš da je to stanica za samo "jedan model" ??? ?

Odg: Banana Hobby

Reply #12
Lijepo. Nema memoriju za više modela  :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Banana Hobby

Reply #13
Aha, jedna stanica>jedan model?

Odg: Banana Hobby

Reply #14
možeš i više modela koristiti ako kupiš još dodatnih receivera ili mjenjaš taj  jedan receiver u neki drugi model aviona ali onda moraš nanovo uštimavati model i stanicu 8) a to je dosta posla kod nekih modela ,ali najjeftinija solucija za početnika koji još nije dobro zagrizo za ovaj hobby RC upravljanje ,i BTW :i meni se ta stanica sviđa ;D ,skroz mi je dobra i jeftina  za Zagi krilo,čak ima i dobar domet za takav model aviona koji traži jurcanje na blizinu ali naravno možeš ga i potegnut  i do  500 metara ako se uspiješ  kordinirat i koncentrirat da vidiš kuda letiš jer objekt postaje sve manji  na većoj daljini 8) I da ,za kraj,ja sam si za početak kupio polovnu početničku  HobbyKing stanicu koja pamti čak  5 modela :) ;)   za vrlo malo novaca,jer sam prvo htio vidjet dali će mi uopće  ići to upravljanje  da netrošim bezpotrebno novce kojih nažalost nikad dosta ::) ,stavi oglas da kupuješ nešto takvo i netko će ti se sigurno javit,bar sam ja te sreće bio ;D sretno 8)