Skip to main content

Topic: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu (Read 39181 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #75
 :D :D :D

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #76
Jebenti život,moram popustit i kupit fantoma  :(  sad je to stvarno bez premca sa obzirom na sve....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #77
Pa eto kad je cijeli svijet poludio za tom stvarčicom uzet ću i ja jednog, nek se nađe.
Super mi je fora RPM metar u Sport modu - to me je slomilo do kraja.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #78
Iako nevjerovatno mi je kako ovdje neki zlurado likuju ne shvaćajući da će ovo ubiti naš hobi te da nam u budućnosti slijede samo zatvoreni tvornički modeli i jednostrane odluke koje će njihovi proizvođači donjeti....multirotori se ne koriste samo za snimanje kojekakvih filmova i filmića nego imaju i mnogo širu tzv.industrijsku primjenu...tako naprimjer ekipa koja se odlučila za mapiranje i slične stvari i DJI inspire su odlučili upotrebljavati za to,našla se nemalo iznenađena kada je DJI jednostavno jedan dan ukinuo waypointse i ostavio ih samo za wookong i A2....kao što sam već prije napisao,Apple je ušao u kombinaciju sa dji a intel u kombinaciju sa Pixhawk/yuneec+ostali...uskoro i od ovih drugih slijede njihova genijalna zatvorena rješenja...zamislite da na svijetu postoje samo dva proizvođača auta...welcome to OS i Windows
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #79
Dok god postoji ljudi koji su dobre volje nece doc do toga jer uvijek ima netko kome je fora nesto razvit pod free license

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #80
Eminus uredno slažem miniqadove i gustam se u fpv letu i to u manual modu (dakle najprimitivniji oblik ).lemilica radi non stop i to mi nitko ne može uzeti (nema straha za hobi) .fantoma 4 ću svakako kupiti , imao sam i dvojku ovo je za nju svemirski brod.
Dapače obećali su otvoren kod za slobodno  programiranje aplikacija za fantać. Živio dji.

Ne boj se za hobi i guštanje u letenju .

Evo još jedna primjena fantoma

https://www.youtube.com/watch?v=q3wXggCqY_8
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''



Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #83
Odličan stroj ali za naše prilike ipak malo skup. Valjda ću se uskoro i ja moći pocastit s jednim ;)


Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #85
a gle ovo, 'hands off' snimka.
već vidim plavce i TV kuće vani kak naručuju za one akcije kada love i snimaju odbjegle sumnjivce po gradu  :)


http://www.youtube.com/watch?v=01vbv5R4RMw


Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #87
Eto ga!

Da znaš da sam se na prvu pitao gdje se uopće pored tako velike baterije nalazi sva ta elektronika  :)
Sad je ponovno moguče promjeniti ploču sa 2 ESC-a u slučaju kvara što je bolja varijanta sigurno nego na P3 gdje mora ići cijeli novi board.

Možda bolje malo pričekati s kupnjom, uskoro će se pojaviti distributeri koji će u paket dodavati drugu bateriju i druge sitnice kao ruksak i slično za manje love nego kad bi se to sve zbrojilo, a bez bar 2-3 baterije ne vrijedi ni uzimat jer ipak to je ovisnost  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #88
Eto ga!

Da znaš da sam se na prvu pitao gdje se uopće pored tako velike baterije nalazi sva ta elektronika  :)
Sad je ponovno moguče promjeniti ploču sa 2 ESC-a u slučaju kvara što je bolja varijanta sigurno nego na P3 gdje mora ići cijeli novi board.

Možda bolje malo pričekati s kupnjom, uskoro će se pojaviti distributeri koji će u paket dodavati drugu bateriju i druge sitnice kao ruksak i slično za manje love nego kad bi se to sve zbrojilo, a bez bar 2-3 baterije ne vrijedi ni uzimat jer ipak to je ovisnost  :D



Baš tako, treba malo vremena da elita se istroši pa onda krenu akcije kao, k+  :D :D :D



Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!