Skip to main content

Topic: Servis za turbine u Hrvatskoj (Read 41601 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Servis za turbine u Hrvatskoj

Zna li tko ima li gdje servis za JetCat ili JetJoe turbinu u Hrvatskoj ili mi mogu servisirati u modelarskom klubu?

   Pozdrav
                           Adri


Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #2
Hvala na linku.Napokon vidim jednu stranicu u vezi mlažnjaka u Hrvatskoj,inače sve samo klipni motori.Mislio sam da sam izgubljen. :)

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #3
prvi glas da imamo jet pilota u hr.

daj se malo pohvali s time sto imas ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #4
He he,tek je u izradi.  :) Za sad sam kupio radio stanicu i servoa.Sad na red dolazi turbina(najvjerojatnije JJ3000 sa 14kg potiska)te naravno materijal za avion.
Doći ću na koji aeromiting kada ga napravim,da ga vidite na djelu.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #5
Pozdrav,
 
to je odlična vijest - da ćemo konačno imati i kod nas mlazni model na nebu. Nego kada već ulaziš u takvu investiciju...
 
http://www.jetjoecentral.com/16.html
 
.... zar ne bi bilo pametnije ići na bolje i provjerenije turbine - Jet cat, Wren itd. Za nešto malo više novaca dobije se daleko pouzdanija i kvalitetnija turbina. Istina s manjim potiskom, al mi se čini da je kod tako "jeftinih modela" pouzdanost rada poželjnija. U svakom slučaju to je samo mojih two cents što bi rekli oni preko velike bare.
 
 
lp
 
Toni

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #6
kad kazes da si kupio stanicu to znaci da je nisi imao i da si pocetnik ili si odlucio neku ekstra uzeti za ovaj model? ako si pocetnik ulaganje od par tisuca eura nije najbolja ideja, a ako nisi onda sorry.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #7
Imao sam preslabu(čitaj sa premalo funkcija)radio-stanicu koja ne bi mogla biti u kombinaciji sa tako snažnim avionom.
Inače,JetJoe uzimam ponajviše zbog potiska(14kg protiv 9kg od JetCata)a i na RCU forumu su mi rekli da je novija generacija JetJoe turbina mnogo pouzdanija od starije.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #8
Šta u Hrvatskoj ne postoji ni jedan jedini RC mlažnjak?Pa kako ću onda moći povjeriti servis turbine nakon 25 sati?

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #9
Šta u Hrvatskoj ne postoji ni jedan jedini RC mlažnjak?Pa kako ću onda moći povjeriti servis turbine nakon 25 sati?

 
To baš i nije čudno jer sve se uglavnom svodi na kupovnu moć. Mlažnjaci su vrlo, vrlo skupi modeli. Turbina je skupa, uvesti turbinu je također jako skupo. U mlažnjak ne idu serva iz HK, pa onda vrlo kvalitetni, dakle skupi, retrakti, pa power box i još hrpa opreme koja ukupnu cijenu diže prema nebu, pa gorivo itd. No, vi to kolega znate jer upravo ste krenuli tim putem.  ;)
 
Zanima me koja ste serva uzeli i koji se avion gradi, naravno ako nije tajna?
 
lp
 
Toni   


Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #11
Ajde super. Čekamo slike gradnje i uhodavanja turbine. To će svima biti zanimljivo i korisno iskustvo.
 
lp
 
Toni 

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #12
Zasto RETRAKT serva? ne mogu oni radit isto sto i klasicni

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #13
Kupit ću još i retrakt servo-e.Inače,cije ću vrijrmr postati slike gradnje tako da vidite kako napreduje,i na kraju,doći ću na neki aeromiting na kojem ćete ga vidjeti uživo!  :)

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #14
[quote author=TheJetPilot link=topic=2093.msg17134#msg17134   date=1272372506]
  Imao sam preslabu(čitaj sa premalo   funkcija)radio-stanicu koja ne bi mogla biti u kombinaciji sa tako   snažnim avionom.
  Inače,JetJoe uzimam ponajviše zbog potiska(14kg   protiv 9kg od JetCata)a i na RCU forumu su mi rekli da je novija   generacija JetJoe turbina mnogo pouzdanija od starije.
  [/quote]
   
    Koliko vidim da nemas bas previse iskustva  u modelarstvu ,   pretpostavljam tak i u letenju, što znači da jet modele možeš odmah   zaboraviti.
    A ti argumenti (imam preslabu stanicu sa premalo funkcija za tako snažni   avion.. ), neznam kakve to ima veze sa snažnim modelom.. Ajd da si   napisal da ima premalo kanala, još bi bilo nekak.. Znaš opče kolko   kanala trebaš???
  A i odabir servača je fascinantan, iz kine za 20 dolara :D To nebi del ni u   svoj CAP kaj sam prodal.

I afterburner!!!!?????? :D :D to pa nisam ni čul da postoji za modele.