Skip to main content

Topic: skup modelara Maj Flaj Skopje Stenkovec (Read 3628 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skup modelara Maj Flaj Skopje Stenkovec

Pozdrav svima. Hteo bi da vas pokanim na Miting Maj-Flaj www.majflaj.mk 13-14ti Maj na sportsi Aerodrom Stenkovac u Skoplju. Imamo opus i F3P Trku sa kvadovima i sa fix wing deltima na posebnu livadu. Svi koi dodju imaju besplatan smestaj za Petak i Subota uvece.
Znam de je rano ali imajte nas u plan. Za sve informacie mozete da me kontaktirate na nedanpanovski@yahoo.com Nadam da cemo imati ucesnike iz Hrvatsku ove godine.
Pozdrav Nedan

Odg: skup modelara Maj Flaj Skopje Stenkovec

Reply #1
Hteo bi da spodelim video iz serije Total Flying pocine sa prethodni skup Maj Flaj. Lee dolazi opet ove godine a nadam se Tommy Dee.
http://www.youtube.com/watch?v=pNP3Lh7z0j4&t=21s
Ps Ako niste pogledajte i ostale serije, skroz su ludi :D

Odg: skup modelara Maj Flaj Skopje Stenkovec

Reply #2
Planiram...  ;D  kak su vaši na granicama kad budem dolazio sa dronovima planiram avionom doć.. do sada nikad nisam nosio u makedoniju nešto što leti, a tamo sam domaći skoro...


Odg: skup modelara Maj Flaj Skopje Stenkovec

Reply #3
Planiram...  ;D  kak su vaši na granicama kad budem dolazio sa dronovima planiram avionom doć.. do sada nikad nisam nosio u makedoniju nešto što leti, a tamo sam domaći skoro...


Ne bi trebalo biti frke na granici, Engles je dosao sa rc model avion i nije bilo nikakve frke. Raspitacu se ipak. Vise za baterije ali to mozemo da ti obezbedino ovde. Planiras da se takmicis FPV Race ili?