Skip to main content

Topic: Ježevo (Read 13694 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ježevo

Reply #15
tko je to kosio livadu sa helicem?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Ježevo

Reply #16
evo par slika još, nisu baš redom ali su tu



Odg: Ježevo

Reply #19
hvala organizatorima, g. kobcu i svim letačima koji su se odazvali i učinili ovaj dan zanimljivim do jutra do mraka.
sad doma napunit baterije i pokrpat modele za drugi put :)
 


Odg: Ježevo

Reply #21
Sve je bilo tip top osim onih komaraca oko 21:00 koji su nas natjerali da brzo potrošimo napunjene batke  :D :D
Hvala Kobcu na odličnoj organizaciji i dečkima iz DVD-a na stimulirajučem grahu ( modeli su poslije njega nekako bolje letjeli ).
Naravno i klinci su imali što za vidjeti jer uz onoliko atraktivnih modela nitko nemre ostati ravnodušan.
Evo jednog videa ( malo je klimav jer je kameru nosio penzić )

Ježevo 12.06 2010





Odg: Ježevo

Reply #23
ZAHVAL
 
Hvala svima koji su doprinjeli uspjehu ovog aeromitinga.
 
Modelarima koji su letjeli, kosili pistu, postavljali razglas, fotografirali, snimali i objavili zapise s mitinga, proveli cjeli dan ili par sati na zbivanju, radili dopodne i došli letjeti popodne, kasnim pticama koji su skupljali kabele po noći.
 
Članovima DVD Ježevo što su se potrudili dobro ugostiti modelare, osigurali livadu, sudjelovali u organizaciji mitinga, izveli vatrogasnu vježbu spašavanja modela s drveta, mladim vatrogascima "redarima", posebno vatrogascima u "Lovačkoj kući".
 
Gledaocima, ekipama koje su se takmičile u vatrogasnim vještinama i vrlo organizirano dolazili na letjelište
 
 
 
 
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Ježevo

Reply #24
ako smijem pitat kakva je ono kamera i oprema za snimanje na slikama sto je stavio bubizg..kamera je montirana na jedrilicu i koliko kosta sva ta oprema ukljucuji onaj laptop i sve ono..hvala

Odg: Ježevo

Reply #25
ako smijem pitat kakva je ono kamera i oprema za snimanje na slikama sto je stavio bubizg..kamera je montirana na jedrilicu i koliko kosta sva ta oprema ukljucuji onaj laptop i sve ono..hvala

na ovom linku ti je sve vec prije opisano

http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/fpv-video/
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ježevo

Reply #26
... da .. ja sam isto pomislio da covjek pita za moju pilu! :) 
Ono na slikama je model koji koriste za trazenje i snimanje pozara iz zraka! Ja sam dosta ispitivao covjeka koji
ju je donesao ... al nije bas znao puno informacija! Treba pitati Hucu iz SB ... oni su u istoj ekipi! :)
Jedrilicu znam da proizvodi NAN models ... F3J model ... osim centroplana, kolko sam skuzio je drukciji!
O cijenama nemam pojma ...model je oko 1000€ nemodificiran ... mislim da su onu "kupolu" na trupu 
sami radili ... laptop je ko laptop!? :D ima samo video ulaz ... a ostatak tko zna! :D