Skip to main content

Topic: Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima (Read 3488 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima

da, ovi Varaždinci se nešto opako organizirali oko izrade multirotora....   ;D
pa osim što lete sa trikijima, hexama, od danas i s quadom, još rade i jednu 12 motorsku letjelicu (ne znam ni ime za to  ???  double hexa ? )
no letimo i mi purgeri koliko znamo i možemo  :)  nemam GoPro ali valjda bu i ova obična s dodanom wide lećom poslužila  :D

heli ekipa mi je u subotu na meetu objasnila problematiku oko 'nose in-a' i obrnutih komandi... pa sam eto danas malo vježbao,
bez fpv-a većinom jer je iscurila batka od receivera. no s FPV-om to ni ne bi bio 'nose in'  LOL ;D

kamera se ugasila jer je napunila karticu u zraku, a toni  i ja smo se baš ohrabrili na zadnjem letu pa su preleti bili na nekih metar od modela do modela.
no nešto je i snimljeno pa evo, a bit će uvijek prilike za nove pothvate jasno :)

puhalo je, vidi se kako toni mijenja smjer lansiranja zbog promjene smjera, izmjereno metodom bacanja trave  :P


VIDEO LINK:

http://tinyurl.com/trikiviperhd

na njihovoj stranici je u HD, a tu nije.... ''HD embed is only available to vimeo plus members'' :-\



TRICOPTER and VIPER EDF JET PLANE in action
tu se pak može odabrati HD ali nije to to...
kvalitetniji je vimeo, manja kompresija zasigurno.












Odg: Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima

Reply #1
gutttt ;D
koliko znam ima jos kandidata tamo u ZG koji su zagrizli na multirotor  ;)




Odg: Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima

Reply #2
uh nađem li se još koji put s Tomislavom na livadi dok leti svog Trikija sve se bojim da ću i ja postati jedan od njih....
 
sviđa mi se koncept letenja po doma, u dvorištu kod punice itd... ;D ;D ;D
 
lp
 
Toni

Odg: Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima

Reply #3
uh nađem li se još koji put s Tomislavom na livadi dok leti svog Trikija sve se bojim da ću i ja postati jedan od njih....
 
sviđa mi se koncept letenja po doma, u dvorištu kod punice itd... ;D ;D ;D
 
lp
 
Toni
kad ces letjet kod punice obavezno stavi gore celicne elise, ko zna mozda ti se posreci :D :D :D

Odg: Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima

Reply #4
sviđa mi se koncept letenja po doma, u dvorištu kod punice itd... ;D ;D ;D
 

Toni, da li ćeš letjeti samo kod tvoje punice, ili se i mi drugi možemo predbilježiti?

D.

Odg: Tricopter + Viper EDF = ni Zg ne spava dok varaždinci zuje sa multirotorima

Reply #5
jao baš ste grozni  :D

no ako ju već ne dohvatiš u dvorištu,
od trikija nema spasa ni u kući. a tu su ti šanse ipak veće  ;)


gutttt ;D
koliko znam ima jos kandidata tamo u ZG koji su zagrizli na multirotor  ;)

thnx, ima ima, no još smo u deficitu naspram vas tamo, pogotovo po glavi stanovnika  :D

uh nađem li se još koji put s Tomislavom na livadi dok leti svog Trikija sve se bojim da ću i ja postati jedan od njih....
 
sviđa mi se koncept letenja po doma, u dvorištu kod punice itd... ;D ;D ;D
 
lp
 
Toni

kako sam rekao, ako ima koja nejasnoća, samo pitaj,
tu je navedeno sve što treba: http://tinyurl.com/triki2010
(to je točno ovaj setup iz filmića... i vidi se da funkcionira  ;D )